Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Dell 24" S2425H 8ms 100Hz Full Hd IPS Monıtor - 24" IPS
Satıcı: Ebrar Bilgisayar | 1 yorum
5.867,37 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
1 5867.37
Dell S2425H 24 1920x1080 FHD 100Hz 8ms HDMI IPS Monitör Satıcı: Ebrar Bilgisayar
5.877,23 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
2 5877.23
Dell S2425H 24" 8 Ms 100Hz Full Hd IPS Monitör Satıcı: EbrarBilgisayar
5.879,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önce
3 5879.00
Dell -S2425H-Gri 60.47cm (23.8") FHD Monitör 1920x1080 at 100Hz, Dahili 5w Çift Hoparlör, Tepki Süresi: 4ms (Extreme), 99% sRGB (tipik), Ficker Free, Parlaklık: 250 cd/m2 (tipik), Bağlantı Noktaları Satıcı: EbrarBilgisayar
5.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önce
4 5909
Dell S2425H 24" 8 Ms 100Hz Full Hd IPS Monitör Satıcı: OS
6.044,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önce
5 6044.07
Dell S2425H 24 1920x1080 FHD 100Hz 8ms HDMI IPS Monitör Satıcı: Ebrar Bilgisayar
6.248,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
6 6248.64
Dell S2425h 24 1920X1080 Fhd 100Hz 8Ms Hdmı Ips Monitör
Satıcı: EbrarBilgisayar
6.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
7 6299.00
EKRAN
BAĞLANTILAR
STANT
TASARIM & BOYUTLAR
GÜÇ
GENEL ÖZELLİKLER
DÖKÜMAN & YAZILIM