Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: EbrarBilgisayar
10.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
1 10299.00 Dell S2721QSA 27 3840X2160 60Hz 4ms HDMI Dp HDR10 Freesync 4K Ultra Hd IPS MonitörSatıcı: Ebrar Bilgisayar | 6 yorum
10.149,00 TL + Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
2 10159 Dell S2721qsa 27 3840x2160 60hz 4ms Hdmı Dp Hdr10 Freesync 4k Ultra Hd Ips MonitörSatıcı: Ebrar Bilgisayar | 2 yorum
10.469,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önceki fiyat
3 10469.00 Dell S2721Qsa 27" 60 Hz 4 MS Hdmi DP FreeSync 4K UHD IPS MonitörSatıcı: Ebrar Bilgisayar
10.659,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 10659.00 Dell S2721QSA 27" 3840 x 2160 60 HZ 4 MS Hdmı Dp Hdr10 Freesync MonitörSatıcı: EbrarBilgisayar
10.739,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
5 10739.00 Dell S2721QSA 27 3840x2160 60Hz 4ms HDMI DP HDR10 FreeSync 4K Ultra HD IPS MonitörSatıcı: Ebrar Bilgisayar
10.949,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 10959