Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Tekramarket | 34 yorum
13.199,00 TL + Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
1 13209 Dell 27 Dell 4ms 60Hz 3840x2160 UHD IPS Freesync MonitörSatıcı: Tekramarket
13.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
2 13499.00 Dell S2722Qc 27" 3840 x 2160 60 Hz 4 ms Hdmi Type-C IPS LED MonitörSatıcı: Tekramarket
13.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 13499.00 DELL 27" S2722QC 4K IPS UHD HDR 2xHDMI + Type-C 65W 4Ms 60Hz + Pivot PRO MONİTÖR 13.549,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 13549.80 Dell USB-C monitör, S2722QC, 27 inç, 3840 x 2160, LED LCD, IPS, 4ms, 60Hz, 350cd/m², USB-C, HDMI, Audio Out, AMD FreeSync, 3 yıl DELL değiştirme servisi, Platinum SilverSatıcı: Hema Bilişim
13.597,62 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
5 13597.62 27 DELL S2722QC UHD IPS 4MS 60HZ HDMI DP USB-CSatıcı: Tekramarket
13.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
6 13699.00 Dell 27" S2722qc 4ms 4k Hdr Mm Type-c IpsSatıcı: Seten Bilişim | 6 yorum
14.900,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
7 14900.00 Dell S-Series Monitor, 27'' Ips 3840X2160 4Ms 60Hz Hdmı, Usb-C Siyah Led Mon. S2722qcSatıcı: Uzmanlar Bilgisayar
14.975,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önceki fiyat
8 14975.90