Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Dell S2725QS 27 3840x2160 4K UHD 120Hz 4ms HDMI DP FreeSync Premium IPS Monitör Satıcı: Ebrar Bilgisayar
15.809,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
1 15809.00
Dell S2725QS 27" 3840x2160 4K UHD 120Hz 4ms HDMI Dp Freesync Premium IPS Monitör Satıcı: EbrarBilgisayar
15.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
2 15999.00
Dell S2725QS 27 3840X2160 4K UHD 120Hz 4ms HDMI Dp Freesync Premium IPS Monitör
Satıcı: Ebrar Bilgisayar | 31 yorum
16.153,17 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
3 16153.17
Dell S2725QS 27 3840x2160 4K UHD 120Hz 4ms HDMI DP FreeSync Premium IPS Monitör Satıcı: Ebrar Bilgisayar
16.198,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
4 16198.03
Dell S2725QS 27 3840x2160 4K UHD 120Hz 4ms HDMI DP FreeSync Premium IPS Monitör Satıcı: Ebrar Bilgisayar
17.749,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 17749.44
Dell 27 Plus 4K S2725qs 27 3840X2160 4K Uhd 120Hz 4Ms Hdmı Dp Freesync Premium Ips Monitör
Satıcı: EbrarBilgisayar
17.889,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
6 17889.00
Dell S2725qs 27 3840X2160 4K Uhd 120Hz 4Ms Hdmı Dp Freesync Premium Ips Monitör
Satıcı: ylmzhome
25.093,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
7 25093.10
EKRAN
BAĞLANTILAR
STANT
TASARIM & BOYUTLAR
GÜÇ
GENEL ÖZELLİKLER
DÖKÜMAN & YAZILIM