Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Dell 32 Plus 30 3840X2160 4K UHD 120Hz 4ms HDMI Dp HDR10 Va Freesync Premium Profesyonel Monitor - 4 ms - 120 Hz
Satıcı: ülgen bilgisayar
16.608,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
1 16608.24
Dell 32 Plus S3225QS 3840x2160 4K UHD 120Hz 4ms HDMI DP HDR10 VA FreeSync Premium Profesyonel Monit Satıcı: Ebrar Bilgisayar
18.787,93 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
2 18787.93
Dell 32 Plus S3225QS 4K Ultra HD Freesync Premium Profesyonel Monitor Satıcı: EbrarBilgisayar
18.839,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
3 18839.00
Dell 32 Plus S3225QS 3840x2160 4K UHD 120Hz 4ms HDMI DP HDR10 VA FreeSync Premium Profesyonel Monitor Satıcı: Ebrar Bilgisayar
20.706,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
4 20706.24
Dell 32 Plus S3225qs 3840X2160 4K Uhd 120Hz 4Ms Hdmı Dp Hdr10 Va Freesync Premium Profesyonel Monitor
Satıcı: EbrarBilgisayar
20.869,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önce
5 20869.00
EKRAN
BAĞLANTILAR
STANT
TASARIM & BOYUTLAR
GÜÇ