4.0 (1 oy) / Yorum Yaz

Dell SE2422H Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
VA
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Dell SE2422H Monitör Fiyatları

Dell SE2422H 23.8" 75Hz 5ms HDMI VGA FreeSync VA Full HD LCD Monitör

Satıcı: Bilmak Yazılım | 113 yorum

4.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 4600.00
Dell SE2422H 23.8" 5 MS 75 Hz HDMI+VGA FreeSync Full HD VA LED Monitör

Satıcı: ybbilgisayar

4.371,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

2 4371.00
Dell SE2422H 23.8" 5 MS 75 Hz HDMI+VGA FreeSync Full HD VA LED Monitör

Satıcı: bilmakbilgisayar

4.371,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 4371.00
DAHUA Dell 23.8" Se2422h 5ms Fhd Hdmi Vga Led Va

Satıcı: YBbilgisayar

4.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 4600.00
Dell Se2422h 23.8" 5 Ms 75 Hz Hdmı+Vga Freesync Full Hd Va Led Monitör

Satıcı: vebingo

4.656,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 4656.50
DAHUA Dell 23.8" Se2422h 5ms Fhd Hdmi Vga Led Va

Satıcı: Bilmak Yazılım

4.700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 4700.00
Dell SE2422H 23,8" 75 Hz 5 Ms (Hdmı + Vga) Freesync Full Hd Monitör SE2422H

Satıcı: Allday Bilişim Teknolojileri | 3 yorum

4.850,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 4850.00
Dell 23,8 Se2422h Led Monitör Fhd 5Ms Siyah Hdmı Vga

Satıcı: SEYCOM

5.771,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 5771.10
Dell 23.8" Se2422H 5Ms Fhd Hdmi Vga Va

Satıcı: Seycom

6.051,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

9 6051.30
DELL SE2422H 23.8 1920x1080 75Hz 5ms HDMI VGA Led Monitör

Satıcı: SEYCOM

6.183,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

10 6183.93
Dell Se2422H, 23.8&Quot;, 5Ms, 75Hz, Full Hd, D-Sub, Hdmı, Amd Freesync, Va Led Monitör

Satıcı: Dream Telekomünikasyon

6.790,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

11 6790.00

Dell SE2422H Monitör Fiyat Geçmişi

Dell SE2422H Monitör Ürün Ailesi

Dell SE2422H Monitör Temel Özellikleri

VA
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Yok
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

Dell SE2422H Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 1.4
• HDMI Özellikleri HDCP HDCP 1.4
• HDMI Giriş Adedi 1
• DisplayPort (DP) Yok
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Var
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Yok
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +21 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 552.64 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 420.25 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 178.81 mm
• Ekran Genişliği 552.64 mm
• Ekran Yüksekliği 331.61 mm
• Ekran Derinliği 49.69 mm
• Ekran Ağırlığı 3.18 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 3.77 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 16 kWh
• Güç Tüketimi (Maks) 24 W
• Güç Tüketimi (Tipik) 15 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.3 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

Dell SE2422H Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.