4.0 (1 oy) / Yorum Yaz

Dell SE2425HG Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Dell SE2425HG Monitör Fiyatları

Dell SE2425HG 23.8 inç 200Hz 1ms Full HD FreeSync Premium IPS Gaming Monitör – 3 Yıl Yerinde Servis Garantisi

Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ | 1 yorum

5.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 5699.00
Dell Se2425hg 24 İnc 200Hz 1Ms Hdmı Dp Freesync Premium Fhd Ips Gaming Monitör

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

5.854,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 5854.90
Dell SE2425HG 23.8 inç 200Hz 1ms Full HD FreeSync Premium IPS Gaming Monitör - 3 Yıl Yerinde Servis Garantisi 5.699,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

3 5709
Dell SE2425HG 23.8 inç 200Hz 1ms Full HD FreeSync Premium IPS Gaming Monitör - 3 Yıl Yerinde Servis Garantisi 5.699,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 5709
Dell 23.8 inç 200Hz 1ms Full HD FreeSync Premium IPS Gaming Monitör

Satıcı: BARKOMATİK STOK VE SATIŞ

5.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 5900.00
Se2425hg 23.8 İnç 200hz 1ms Full Hd Freesync Premium Ips Gaming Monitör

Satıcı: BETAPLUSTEKNOLOJİ

6.164,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

6 6164.97
Dell SE2425HG 23.8 inç 200Hz 1ms Full HD FreeSync Premium IPS Gaming Monitör – 3 Yıl Yerinde Servis Garantisi

Satıcı: Betaplus

6.507,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 6507.84
Dell 23.8 inç 200Hz 1ms Full HD FreeSync Premium IPS Gaming Monitör

Satıcı: Betaplus

6.519,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 6519.00
Dell SE2425HG 23.8 inç 200Hz 1ms Full HD FreeSync Premium IPS Gaming Monitör – 3 Yıl Yerinde Servis Garantisi

Satıcı: Betaplus

6.575,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 6575.63
Dell SE2425HG 23.8 inç 200Hz 1ms Full HD FreeSync Premium IPS Gaming Monitör-3 Yıl Yerinde Servis Garantisi 8.623,43 TL + Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

10 8633.43

Dell SE2425HG Monitör Fiyat Geçmişi

Dell SE2425HG Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

Dell SE2425HG Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 1.4
• HDMI Özellikleri HDCP 2.2 HDCP
• HDMI Giriş Adedi 2
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Özellikleri HDCP HDCP 2.2
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +21 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 538.84 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 412.30 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 188 mm
• Ekran Genişliği 538.84 mm
• Ekran Yüksekliği 317.05 mm
• Ekran Derinliği 47.2 mm
• Ekran Ağırlığı 2.62 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 3.19 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 16 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 24 kWh
• Güç Tüketimi (Maks) 38 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

Dell SE2425HG Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.