4.0 (1 oy) / Yorum Yaz

Dell SE2425HM Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Dell SE2425HM Monitör Fiyatları

23.8 Dell SE2425HM Fhd 5ms 100HZ Hdmı+Vga LED Monıtor - 0,03 ms - 100 Hz

Satıcı: YBBİLGİSAYAR

4.298,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 4298.00
23.8 Dell Se2425hm Led Fhd 5ms 100hz Hdmı Vga

Satıcı: ybbilgisayar

4.291,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

2 4291.95
23.8 Dell Se2425hm Led Fhd 5ms 100hz Hdmı Vga

Satıcı: bilmakbilgisayar

4.836,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

3 4836.00
Dell 23.8 Se2425hm Ips 5Ms 100Hz Hdmi,Vga Siyah Fhd Monitör

Satıcı: 2tbilgisayar

4.352,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 4352.30
Dell Se2425hm 23.8 8Ms 100Hz Fhd 1920X1080 Hdmı Vga Va Led

Satıcı: AYAZ TEKNOLOJİ SİSTEMLERİ

4.369,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 4369.10
Dell SE2425HM 23.8'' 5ms FHD Vga Hdmi IPS - Siyah - Belirtilmemiş

Satıcı: YBBİLGİSAYAR

4.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 4599.00
Dell 24" SE2425HM 5ms 100Hz HDMI,VGA IPS Full HD Monitör 4.678,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

7 4688
23.8 DELL SE2425HM LED FHD 5MS 100HZ HDMI VGA

Satıcı: HMD BİLGİSAYAR

4.752,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 4752.03
DELL SE2425HM, 23.8", 8ms, 100Hz, Full HD, D-Sub, HDMI, VESA, IPS LED MONİTÖR

Satıcı: MAGIC TEKNOLOJİ

4.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

9 4799.00
DELL 23.8 LED SE2425HM 8MS 100Hz HDMI EV Ofis Tipi Monitör (1920 X 1080)

Satıcı: onlinealisverisyap

4.894,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 4894.83
Dell 24 Monitör - SE2425HM - 23,8 inç Full HD (1920x1080) 16:9 100Hz Ekran, IPS Panel, 16,70 Milyon Renk, Parlama Önleyici, 1 HDMI / 1 VGA Bağlantı Noktası, TÜV Rheinland 3 Yıldızlı*, Comfortview Plus

Satıcı: Sinerji İleri Teknoloji

4.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

11 4909
Dell 24 Monitör - SE2425HM, Full HD (1920x1080), 100Hz, IPS, 5ms, VESA (100x100mm), HDMI, VGA, 3 Yıl Garanti, Siyah

Satıcı: Magic Teknoloji

4.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

12 4909
Dell SE2425HM 23.8" 100Hz 5Ms VGA+HDMI FullHD IPS Vesa Monitör

Satıcı: Magic Teknoloji

4.899,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

13 4899.01
Dell 23.8 SE2425HM FHD 5MS 100HZ HDMI+VGA LED MONITOR

Satıcı: hepsivoip

4.980,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 4980.00
Dell SE2425HM 23.8'' 5ms 100Hz Hdmi IPS

Satıcı: hepsivoip

4.980,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

15 4980.00
Dell SE2425HM 23.8" 100Hz 5Ms VGA+HDMI FullHD IPS Vesa Monitör

Satıcı: Teknoraks

5.136,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

16 5136.08
Dell SE2425HM 23.8'' 5ms 100Hz Hdmi IPS

Satıcı: YEDİGÜN BİLİŞİM

5.853,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

17 5853.42

Dell SE2425HM Monitör Fiyat Geçmişi

Dell SE2425HM Monitör Ürün Ailesi

Dell SE2425HM Monitör 23.8 İnç 4.291,95 TL
Dell SE2725HG Monitör 27 İnç 6.298,99 TL

Dell SE2425HM Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Yok
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

Dell SE2425HM Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 1.4
• HDMI Özellikleri HDCP HDCP 1.4
• HDMI Giriş Adedi 2
• DisplayPort (DP) Yok
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Var
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +21 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 538.64 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 412.26 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 178.81 mm
• Ekran Genişliği 538.64 mm
• Ekran Yüksekliği 324.21 mm
• Ekran Derinliği 47.7 mm
• Ekran Ağırlığı 2.8 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 3.47 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) D
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 13 kWh
• Güç Tüketimi (Maks) 28.5 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.3 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Hoparlör Yok
• Yıl 2025
• Kullanım Amacı Genel
• Seri Dell SE
• Barkod (EAN) 1039569714340

Dell SE2425HM Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.