4.0 (1 oy) / Yorum Yaz

Dell SE2725HM Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Dell SE2725HM Monitör Fiyatları

DELL SE2725HM 27″ 100Hz 5ms HDMI VGA Full HD IPS Monitör 5.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

1 5899.00
Dell SE2725HM 27" 100Hz 5Ms VGA+HDMI FullHD IPS Vesa Monitör

Satıcı: incehesap

6.026,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

2 6026.02
Dell Se2725hm 27" 100hz 5ms Vga+hdmı Fullhd Ips Vesa Monitör

Satıcı: incehesap

6.164,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

3 6164.10
Dell 27 SE2725HM FHD 5MS 100HZ HDMI+VGA LED MONITOR

Satıcı: incehesap

6.239,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

4 6239.00
Dell 27 Monitör - SE2725HM - 27 inç Full HD (1920x1080) 16:9 100Hz Ekran, IPS Panel, 16,70 Milyon Renk, Parlama Önleyici, 1 HDMI / 1 VGA Bağlantı Noktası, TÜV Rheinland 3 Yıldızlı*, Comfortview Plus

Satıcı: Sinerji İleri Teknoloji

6.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

5 6310
Dell 27 Monitör - SE2725HM, Full HD (1920x1080), 100Hz, IPS, 5ms, VESA (100x100mm), HDMI, VGA, 3 Yıl Garanti, Siyah

Satıcı: incehesap

6.339,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

6 6349
Dell Se2725hm 27" 100hz 5ms Vga+hdmı Fullhd Ips Vesa Monitör

Satıcı: onlinealisverisyap

6.439,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

7 6439.68
Dell SE2725HM 27" 100Hz 5Ms VGA+HDMI FullHD IPS Vesa Monitör

Satıcı: Sinerji İleri Teknoloji

6.596,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

8 6596.00
Dell Se2725Hm 5Ms 27 Inç Ips Monitör Siyah

Satıcı: Lowell Teknoloji

6.789,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 6789.00
27 DELL SE2725HM FHD 5MS 100HZ HDMI+VGA LED MONITOR

Satıcı: Lowell Teknoloji

6.856,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 6856.93
Dell SE2725HM 27″ 100Hz 5ms HDMI VGA Full Hd IPS Monitör

Satıcı: incehesap

6.879,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

11 6879.00
Dell 27 SE2725HM FHD 5MS 100HZ HDMI+VGA LED MONITOR

Satıcı: Lowell Teknoloji

6.929,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

12 6929.00
27 Dell SE2725HM Fhd 5ms 100HZ Hdmı+Vga LED Monıtor

Satıcı: Lowell Teknoloji

7.169,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

13 7169.00
27 DELL SE2725HM FHD 5MS 100HZ HDMI+VGA LED MONITOR

Satıcı: YEDİGÜN STORE

7.692,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

14 7692.86
27 DELL SE2725HM FHD 5MS 100HZ HDMI+VGA LED MONITOR

Satıcı: YEDİGÜN STORE

8.271,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

15 8271.89

Dell SE2725HM Monitör Fiyat Geçmişi

Dell SE2725HM Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Yok
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

Dell SE2725HM Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 1.4
• HDMI Özellikleri HDCP HDCP 1.4
• HDMI Giriş Adedi 2
• DisplayPort (DP) Yok
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Var
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +21 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 611.1 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 453.71 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 199.87 mm
• Ekran Genişliği 611.1 mm
• Ekran Yüksekliği 361.86 mm
• Ekran Derinliği 49.22 mm
• Ekran Ağırlığı 3.56 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 4.4 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) D
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 16 kWh
• Güç Tüketimi (Maks) 28 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.3 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

Dell SE2725HM Monitör İle En Çok Karşılaştırılan Monitörler

Dell SE2725HM Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.