Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Atom Bilgisayar | 8 yorum
8.761,99 TL Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 8761.99 Dell U2421e Ultrasharp 24 Usb-c, Ips, 23,8", 1920x1200, 5ms, Dp, Hdmı, Usb-cSatıcı: CANSIN MARKET ALİSVERİŞ HİZMETLERİ
9.300,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 9300.00 DELL U2421E MON LED IPS /23,8"/1920X1200/5MS/DP/HDMISatıcı: Teknobiyotik
9.889,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
3 9889.00 Dell Ultrasharp 23.8" U2421E 5Ms Fhd Type-C IpsSatıcı: Arslan Bilgisayar
9.972,93 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
4 9972.93 Dell UltraSharp U2421E 24.1" 5 MS 60 Hz HDMI+DP+Type-C Full HD IPS LED MonitörSatıcı: onlinealisverisyap
10.439,12 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
5 10439.12 Dell UltraSharp U2421E 24.1" 5 MS 60 Hz HDMI+DP+Type-C Full HD IPS LED MonitörSatıcı: Netsiparis
10.439,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
6 10439.40 Dell UltraSharp U2421E 24.1" 5 MS 60 Hz HDMI+DP+Type-C Full HD IPS LED MonitörSatıcı: Uzmanlarpc
10.455,12 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
7 10455.12 24 U2421e Ips Fhd 5Ms 60Hz Hdmı Dp Usb-CSatıcı: Uzmanlar Bilgisayar
10.712,56 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
8 10712.56 Dell U2421E 24 1920x1200 60Hz 8ms HDMI DP Type-C IPS MonitörSatıcı: onlinealisverisyap
10.910,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 dk önceki fiyat
9 10920.9 Dell U2421E 24 1920x1200 60Hz 8ms HDMI DP Type-C IPS MonitörSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
11.124,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 11124.08 Dell U2421E ULTRASHARP 8MS 60HZ FHD VESA DP HDMI 24 inç MonitörSatıcı: KUANTUM SANAL MAĞAZACILIK
11.627,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 11627.00 Dell U2421e Ultrasharp 24 Usb-c, Ips, 23,8", 1920x1200, 5ms, Dp, Hdmı, Usb-cSatıcı: Kuantum Sanal
11.627,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önceki fiyat
12 11627.00 24 DELL U2421E IPS FHD ULTRASHARP 5MS 60HZ HDMISatıcı: KUANTUM SANAL MAĞAZACILIK
13.674,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
13 13674.50