Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Amazon.com.tr
21.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
1 21999.00 Dell U2723qe 27 3840x2160 60hz 8ms Hdmı Dp Type-c Hdr 400 Ips MonitörSatıcı: OS Bilişim | 1 yorum
21.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önceki fiyat
2 21999.00 Dell UltraSharp U2723QE 27" 5 MS 60 Hz HDMI+DP+Type-C 4K UHD IPS LED MonitörSatıcı: Vesmark | 18 yorum
22.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
3 22199.00 Dell UltraSharp U2723QE 27" 5 MS 60 Hz HDMI+DP+Type-C 4K UHD IPS LED MonitörSatıcı: gokkusagibilgisayar
23.021,15 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
4 23021.15 Dell U2723QE UltraSharp USB-C 27 inç 4K UHD (3840x2160) monitör, 60Hz, IPS, 5ms,%98 DCI-P3, HDR400, 3x USB-C, 2x DisplayPort, HDMI, 5x USB, RJ45, 3 yıl garanti, gümüşSatıcı: Hema Bilişim
23.132,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
5 23132.47 Dell U2723QE 3840X2160 60Hz 8ms (Hdmı+Dp+Type-C) Hdr 400 27' IPS MonitorSatıcı: gokkusagibilgisayar | 29 yorum
23.282,12 TL Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
6 23282.12 Dell U2723qe 27" 8Ms 4K 3840X2160 Hdmı/Dp/Type-C Pıvot 60Hz Ips Led MonıtorSatıcı: PTD Bilişim
23.485,38 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 23485.38 Dell UltraSharp U2723QE 27" 5 MS 60 Hz HDMI+DP+Type-C 4K UHD IPS LED MonitörSatıcı: teknostok
23.528,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
8 23528.90 DELL 27 IPS U2723QE 5MS 60HZ HDMI-DP USB-C PIVOT KURUMSAL MONİTÖR 3840X2160Satıcı: onlinealisverisyap
23.552,00 TL + Kargo Siteye Git ❯38 dk önceki fiyat
9 23562 Dell U2723Qe 27" 3840 x 2160 60 Hz 8 ms Hdmi DP Type-C HDR 400 IPS LED MonitörSatıcı: Ebrar Bilgisayar
23.989,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
10 23989.00 27 Dell U2723QE IPS 4K 8ms HDMI Dp Usb-CSatıcı: gokkusagibilgisayar
24.531,39 TL Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
11 24531.39 DELL 27" IPS U2723QE 5MS 60HZ HDMI-DP USB-C PIVOT KURUMSAL MONİTÖR 3840X2160Satıcı: onlinealisverisyap
24.592,91 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
12 24602.91 Dell U2723QE 27 3840x2160 60Hz 8ms HDMI DP Type-C HDR 400 IPS MonitörSatıcı: Ebrar Bilgisayar
24.629,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
13 24639 Dell Ultrasharp U2723qe 27" 4K 5Ms Type-C PivotSatıcı: KUANTUM SANAL
25.007,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
14 25007.99 DELL 27" IPS U2723QE 5MS 60HZ HDMI-DP USB-C PIVOT KURUMSAL MONİTÖR 3840X2160Satıcı: ZMTEKNOLOJİ
26.091,57 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
15 26091.57 Gigabyte Dell Ultrasharp 27" U2723qe 4k 5ms Pivot Type-cSatıcı: Kuantum Sanal
26.324,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önceki fiyat
16 26324.20