4.0 (1 oy) / Yorum Yaz
Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Var

Dell UltraSharp U2725QE Monitör Fiyatları

Dell Ultrasharp U2725qe 27" 5 Ms 4k Pivot Ips 120 Hz Monitör

Satıcı: eastech

33.432,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

1 33432.57
Dell U2725QE 27 3840x2160 4K UHD 120Hz 5ms HDMI DP RJ45 Thunderbolt HDR 600 IPS Monitör

Satıcı: Sinerji İleri Teknoloji

33.465,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

2 33465.00
Dell Ultrasharp U2725qe 27" 5 Ms 4k Pivot Ips 120 Hz Monitör

Satıcı: ülgenbilgisayar | 1 yorum

33.497,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 33497.90
Dell UltraSharp U2725QE 27 5 ms 4K Pivot IPS 120 Hz Monitör

Satıcı: EastechTeknoloji

34.189,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

4 34199
Dell 27" IPS Ultrasharp U2725QE 5ms 120HZ Hdmı-Dp Thunderbolt Kurumsal Monitör 3840X2160

Satıcı: ülgen bilgisayar | 6 yorum

35.560,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 35560.20
Dell UltraSharp 27" 120Hz 5Ms HDMI+DP+USB-C+RJ45 HDR UHD IPS Pivot Vesa Monitör

Satıcı: EASTECH

37.459,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

6 37459.00
Dell UltraSharp U2725QE 27 inç 120Hz 5ms 4K UHD IPS Pivot Monitör - 3 Yıl Yerinde Servis Garantisi 38.268,76 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 38278.76
Dell UltraSharp U2725QE 27 inç 120Hz 5ms 4K UHD IPS Pivot Monitör - 3 Yıl Yerinde Servis Garantisi 38.268,76 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 38278.76
Dell U2725qe 27 3840X2160 4K Uhd 120Hz 5Ms Hdmı Dp Rj45 Thunderbolt Hdr 600 Ips Monitör

Satıcı: Batı Teknoloji

39.477,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 39477.50
Dell 27" Ips Ultrasharp U2725qe 5Ms 120Hz Hdmı-Dp Thunderbolt Kurumsal Monitör 3840X2160

Satıcı: onlinealisverisyap

39.558,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 39558.50
Dell UltraSharp 27" 120Hz 5Ms HDMI+DP+USB-C+RJ45 HDR UHD IPS Pivot Vesa Monitör

Satıcı: HMD BİLGİSAYAR

39.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

11 39999.00
Dell U2725QE 27 3840x2160 4K UHD 120Hz 5ms HDMI DP RJ45 Thunderbolt HDR 600 IPS Monitör

Satıcı: Batı Teknoloji

40.308,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

12 40308.59
27 U2725QE Ultrasharp Thunderbolt Hub LED Monıtor 4K UHD 5ms 120HZ 3840 x 2160 Vesa - 27 inç - 120 Hz

Satıcı: teknostok

40.721,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

13 40721.11
DELL UltraSharp U2725QE 27" 5ms 120Hz 4K UHD3840x2160 HDMI Type-C DP USB RJ45 Asansör Pivot IPS LED

Satıcı: YEDİGÜN STORE

48.028,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 48028.53

Dell UltraSharp U2725QE Monitör Fiyat Geçmişi

Dell UltraSharp U2725QE Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Var
Yükseklik Ayarı:
Var
VESA Desteği:
Var

Dell UltraSharp U2725QE Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +21 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
• Swivel Aralığı (-) -45 º
• Swivel Aralığı (+) +45 º
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Var
• Pivot Açısı 90 º
• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik Ayarı Ölçüsü 150 mm
• Stant Rengi Gümüş

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 612.44 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 535.68 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 189 mm
• Ekran Genişliği 612.44 mm
• Ekran Yüksekliği 353.51 mm
• Ekran Derinliği 55.6 mm
• Ekran Ağırlığı 5.22 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 7.06 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Gümüş
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) F
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 25 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 44 kWh
• Güç Tüketimi (Maks) 325 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

Dell UltraSharp U2725QE Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.