4.0 (1 oy) / Yorum Yaz
Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Var

Dell UltraSharp U3225QE Monitör Fiyatları

Dell 32 U3225qe Ultrasharp Led Monıtor 4k Uhd 5ms 120hz 3840 X 21

Satıcı: EbrarBilgisayar

46.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

1 46899.00
Dell U3225QE 31.5 3840x2160 4K UHD 120Hz 5ms HDMI DP Type-C RJ45 HDR 600 IPS Monitör

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

47.529,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

2 47529.03
Dell 32 U3225qe Ultrasharp Led Monıtor 4k Uhd 5ms 120hz 3840 X 21

Satıcı: ülgenbilgisayar

49.152,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

3 49152.82
Dell UltraSharp DELL-U3225QE

Satıcı: YEDİGÜN STORE

50.199,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

4 50209.9
Dell UltraSharp U3225QE 31.5'' 4K Thunderbolt Hub

Satıcı: Ebrar Bilgisayar | 6 yorum

50.199,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

5 50199.90
Dell U3225QE 31.5 3840x2160 4K UHD 120Hz 5ms HDMI DP Type-C RJ45 HDR 600 IPS Monitör

Satıcı: Sinerji İleri Teknoloji

50.270,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 50270.25
Dell U3225qe 31.5 3840X2160 4K Uhd 120Hz 5Ms Hdmı Dp Type-C Rj45 Hdr 600 Ips Monitör

Satıcı: EbrarBilgisayar

52.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 52999.00
Dell Ultrasharp U3225qe 31.5 4K Thunderbolt Hub

Satıcı: Netsiparis

55.373,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 55373.40
Dell UltraSharp U3225QE 31.5" 120Hz 5Ms HDMI+DP+USB-C+RJ45 HDR UHD IPS Pivot Vesa Monitör

Satıcı: Teknoberk

56.259,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 56259.00
Dell UltraSharp U3225QE 31.5" 120Hz 5Ms HDMI+DP+USB-C+RJ45 HDR UHD IPS Pivot Vesa Monitör

Satıcı: netsiparis

56.458,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 56458.08
DELL 315 IPS ULTRASHARP U3225QE 5MS 120HZ HDMI-DP KURUMSAL MONİTÖR 3840X2160

Satıcı: onlinealisverisyap

59.859,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

11 59859.00
DELL 31.5 IPS ULTRASHARP U3225QE 5MS 120HZ HDMI-DP KURUMSAL MONİTÖR 3840X2160

Satıcı: ZmTeknoloji

59.933,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

12 59933.00
Dell Ultrasharp U3225QE 31.5" 5ms 120HZ 4K Hdmı/2xdp/2xthunderbolt Pıvot IPS LED Monıtor - 1 ms - 100 Hz

Satıcı: Hızlı Stok

74.904,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

13 74904.10

Dell UltraSharp U3225QE Monitör Fiyat Geçmişi

Dell UltraSharp U3225QE Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Var
Yükseklik Ayarı:
Var
VESA Desteği:
Var

Dell UltraSharp U3225QE Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +21 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
• Swivel Aralığı (-) -30 º
• Swivel Aralığı (+) +30 º
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Var
• Pivot Açısı 90 º
• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik Ayarı Ölçüsü 150 mm
• Stant Rengi Gümüş

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 713.2 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 618.94 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 215 mm
• Ekran Genişliği 713.2 mm
• Ekran Yüksekliği 410.34 mm
• Ekran Derinliği 57.5 mm
• Ekran Ağırlığı 6.52 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 9.34 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Gümüş
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) F
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 31 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 52 kWh
• Güç Tüketimi (Maks) 335 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

Dell UltraSharp U3225QE Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.