Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Ebrar Bilgisayar | 1 yorum
29.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
1 29699.00 34 DELL U3423WE WQHD USB-C LED MONITOR 5MS 60HZ 3440x1440 VESA 1xDP 2xHDMISatıcı: Ebrar Bilgisayar
29.778,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
2 29778.24 DELL UltraSharp U3423WE 34" 5ms 60Hz WQHD 3440x1440 HDMI Type-C DP RJ45 Kavisli IPS LED MonitörSatıcı: EbrarBilgisayar
30.459,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
3 30459.00 Dell UltraSharp 34 Curved 3440x1440 8ms HDMI DP USB Type-CSatıcı: Ebrar Bilgisayar
30.459,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 30459.00 Dell U3423We Rj45 34" 60 Hz 5 MS Hdmi DP Type-C Curved LCD MonitörSatıcı: Ebrar Bilgisayar
31.019,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 31019.00 Dell UltraSharp U3423WE 34" 5 MS 60 Hz HDMI+DP+Type-C+RJ45 WQHD Curved IPS LED MonitörSatıcı: EbrarBilgisayar
31.829,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
6 31829.00 Dell UltraSharp U3423WE 34" 5ms WQHD Curved IPS MonitörSatıcı: Ebrar Bilgisayar
31.849,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önceki fiyat
7 31859 DELL 34 IPS U3423WE 5MS 60HZ HDMI-DP USB-C KURUMSAL MONİTÖR 3440x1440Satıcı: onlinealisverisyap
32.053,00 TL + Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
8 32063 Dell UltraSharp U3423WE 34" 5 MS 60 Hz HDMI+DP+Type-C+RJ45 WQHD Curved IPS LED MonitörSatıcı: yeniyeni
32.512,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
9 32512.90 34 DELL U3423WE WQHD USB-C LED MONITOR 5MS 60HZ 3440x1440 VESA 1xDP 2xHDMISatıcı: KUANTUM
32.620,31 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
10 32620.31 Dell UltraSharp U3423WE 34" 5 MS 60 Hz HDMI+DP+Type-C+RJ45 WQHD Curved IPS LED MonitörSatıcı: onlinealisverisyap
32.951,23 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
11 32951.23 Dell UltraSharp U3423WE 34" 5ms WQHD Curved IPS MonitörSatıcı: onlinealisverisyap
33.162,88 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
12 33162.88 Dell Ultrasharp U3423we 34" 5Ms Wqhd Type-C Ips 33.992,18 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
13 33992.18