Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Dell Ultrasharp U3425we 34" 120hz 5ms Hdmı+dp+usb-c+rj45 Uwqhd Ips Curved Vesa Monitör Satıcı: ülgenbilgisayar
48.257,33 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
1 48257.33
Dell Ultrasharp U3425we 34" 120hz 5ms Hdmı+dp+usb-c+rj45 Uwqhd Ips Curved Vesa Monitör Satıcı: eastech
48.359,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
2 48359.08
Dell UltraSharp 34 Curved Thunderbolt Hub Monitör - U3425WE Satıcı: YEDİGÜN STORE
48.699,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
3 48709.9
34 Dell U3425we UwQhd 5ms 120hz Hdmı+dp+type-c Ips Curved Monıtor Satıcı: Sinerji İleri Teknoloji
49.736,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önce
4 49736.75
Dell Ultrasharp 34 Curved Thunderbolt™ Hub Monitor - U3425WE
Satıcı: ülgen bilgisayar
52.336,68 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
5 52336.68
Dell Ultrasharp U3425we 34'' 5Ms Wqhd Type-C Ips
Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar
54.625,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
6 54625.50
34 Dell U3425we UwQhd 5ms 120hz Hdmı+dp+type-c Ips Curved Monıtor Satıcı: HMD BİLGİSAYAR
58.199,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önce
7 58199.03
EKRAN
BAĞLANTILAR
STANT
TASARIM & BOYUTLAR
GÜÇ
GENEL ÖZELLİKLER