Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: atom bilgisayar
54.282,23 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
1 54282.23 Dell U4021QW 40" 60Hz 8ms (HDMI+Display+Type-C) WUHD Curved IPS MonitörSatıcı: Atom Bilgisayar | 4 yorum
54.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
2 54999.00 Dell UltraSharp 40 inç Kavisli WUHD MonitörSatıcı: EbrarBilgisayar
57.279,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
3 57279.00 Dell UltraSharp U4021QW 39.7" 5 MS WUHD 5K2K Curved MonitörSatıcı: atombilgisayar
58.177,76 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
4 58177.76 DELL 40 IPS ULTRASHARP U4021QW 5MS 60HZ HDMI-DP-Thunderbolt3 KAVISLI MONİTÖR 5120x2160Satıcı: onlinealisverisyap
58.931,00 TL + Kargo Siteye Git ❯2 dk önceki fiyat
5 58941 Dell U4021QW 40 5120x2160 60Hz 8ms HDMI DP Type-C Curved IPS MonitörSatıcı: Ebrar Bilgisayar
59.879,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önceki fiyat
6 59889 Dell UltraSharp U4021QW 39.7" 5 MS WUHD 5K2K Curved MonitörSatıcı: EbrarBilgisayar
60.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
7 60099.00 Dell UltraSharp U4021QW 39.7" 5 MS WUHD 5K2K Curved MonitörSatıcı: onlinealisverisyap
60.619,25 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
8 60619.25 Dell U4021QW 40 5120x2160 60Hz 8ms HDMI DP Type-C Curved IPS MonitörSatıcı: onlinealisverisyap
60.959,21 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 60959.21 39.7" U4021qw Ultrasharp Curved, Led Wuhd, 5120X2160, 8Ms, Hdmı, Dp, UsbSatıcı: Uzmanlar Bilgisayar
61.554,92 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önceki fiyat
10 61554.92 Dell U4021qw Ultrasharp Curved, Led 39.7" Wuhd, 5120x2160, 8ms, Hdmı, Dp, UsbSatıcı: Core Bilgisayar
65.284,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
11 65284.60