4.5 (1 oy) / Yorum Yaz
Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Var

Dell UltraSharp U4323QE Monitör Fiyatları

Dell UltraSharp U4323QE 42.5" 8 MS 60 Hz HDMI+DP+Type-C 4K UHD IPS LED Monitör

Satıcı: ülgenbilgisayar

59.999,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

1 59999.88
Dell UltraSharp U4323QE 42.5" 8 MS 60 Hz HDMI+DP+Type-C 4K UHD IPS LED Monitör

Satıcı: hmdbilgisayar

60.718,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 60718.21
Dell 43 Dell // U4323QE UHD 8ms 60HZ Dp+Hdmı Monıtor

Satıcı: Kuantum

61.220,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

3 61220.25
43 U4323QE 4K LED MONITOR 8MS 60HZ 3840x2160 VESA 2xDP 2xHDMI

Satıcı: UZMANLARPC

61.685,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

4 61685.61
Dell Ultrasharp U4323qe 42.5'' 4K Type-C Hub Mm

Satıcı: Ucuz Sepet

62.407,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

5 62407.50
43 U4323qe 4K Led Monıtor 8Ms 60Hz 3840X2160 Vesa 2Xdp 2Xhdmı

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

62.677,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

6 62677.60
DELL 42.5 IPS U4323QE 5MS 60HZ HDMI-DP KURUMSAL MONİTÖR 3840x2160

Satıcı: onlinealisverisyap

64.096,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 64096.00
Dell UltraSharp Monitör 43 inç 3840x2160 4K, LED MONITOR 8MS 60HZ VESA 2xDP 2xHDMI, U4323QE

Satıcı: YEDİGÜN STORE

64.925,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

8 64935.55
Dell U4323QE 43 3840x2160 60Hz 8ms HDMI DP RJ45 Type-C IPS Monitör

Satıcı: onlinealisverisyap

65.279,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

9 65279.80
Dell U4323QE 43 3840X2160 60Hz 8ms HDMI Dp RJ45 Type-C IPS Monitör

Satıcı: ülgen bilgisayar

65.669,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

10 65669.01
DELL 42.5" IPS U4323QE 5MS 60HZ HDMI-DP KURUMSAL MONİTÖR 3840x2160

Satıcı: onlinealisverisyap

72.664,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

11 72664.56

Dell UltraSharp U4323QE Monitör Fiyat Geçmişi

Dell UltraSharp U4323QE Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Var
Yükseklik Ayarı:
Var
VESA Desteği:
Var

Dell UltraSharp U4323QE Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +10 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
• Swivel Aralığı (-) -20 º
• Swivel Aralığı (+) +20 º
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik Ayarı Ölçüsü 60 mm
• Stant Rengi Siyah & Gümüş

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 967.2 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 655.2 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 256.4 mm
• Ekran Genişliği 967.2 mm
• Ekran Yüksekliği 560.5 mm
• Ekran Derinliği 64.08 mm
• Ekran Ağırlığı 13.16 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 18.55 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Gümüş
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 52 kWh
• Güç Tüketimi (Maks) 250 W
• Güç Tüketimi (Tipik) 52.1 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.3 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

Dell UltraSharp U4323QE Monitör İle En Çok Karşılaştırılan Monitörler

Dell UltraSharp U4323QE Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.