Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Dexim 23,8\ Satıcı: JetKlik
3.014,18 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önce
1 3014.18
Dexim 23,8" FHD 144Hz 1ms MPRT IPS Flat Ofis Monitör - DMT006 Satıcı: JetKlik
3.014,18 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
2 3014.18
Dexim 23,8" Fhd 144Hz 1ms Mprt IPS Flat Ofis Monitör - DMT006 Satıcı: JetKlik
3.430,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
3 3430.06
Dexim 23,8" Fhd 144Hz 1Ms Mprt Ips Flat Ofis Monitör - Dmt006
Satıcı: JetKlik
3.480,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
4 3480.70
Dexim 23,8" Fhd 144Hz 1ms Mprt IPS Flat Ofis Monitör - DMT006 Satıcı: JetKlik
3.495,56 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
5 3495.56
Dexim 23,8" Fhd 144Hz 1ms Mprt IPS Flat Ofis Monitör - DMT006 - 1 ms - 144 Hz
Satıcı: JetKlik | 1 yorum
3.571,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
6 3571.06
Dexim 23,8" Fhd 144hz 1ms Mprt Ips Flat Ofis Monitör - Dmt006 Satıcı: JetKlik
3.575,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
7 3575.90
Dexim 24N11A 23.8'' 100 Hz 1 Ms (HDMI+VGA) FreeSync Adaptive Sync Full HD IPS PC Monitör Satıcı: gazibilgisayar
3.906,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
8 3906.00
Dexim 24N11A 23,8" Fhd 100Hz 1ms IPS Flat Ofis Monitör Satıcı: Teknosa
3.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önce
9 4009
Dexim DMT006 23,8" 100Hz 1ms (Hdmı+Vga) Freesync Adaptive Sync Full Hd IPS Gaming Monitör
Satıcı: Teknosa
3.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
10 3999.00
Dexim 24n11a 23,8" 100Hz 1ms IPS Flat Ofis Monitor
3.999,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
2 saat önce
11 3999.00
Dexim 24N11a 23.8 1 Ms Full Hd Ips 100 Hz Monitör
Satıcı: Kraft Online
4.555,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
12 4555.60
Dexim 23.8'' 24N11A 100Hz 1ms IPS Monitör Satıcı: Kraft online
4.951,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
13 4951.07
EKRAN
BAĞLANTILAR
STANT
TASARIM & BOYUTLAR
GÜÇ