Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Dexim 24,5" 25N5f-DMT008 Fhd 75Hz 1ms IPS Flat Ofis Monitor
Satıcı: Fstore
3.890,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
1 3890.00
Dexim 25n5f 24,5" Fhd 75Hz 1ms IPS Flat Ofis Monitor - Dmt008
3.799,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
29 dk önce
2 3799.00
Dmt008 - Dexim 24,5" Fhd 100 Hz Ips Düz Monitör
Satıcı: Kraft Online
4.309,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
3 4309.80
Dexim 24,5" 25N5f-DMT008 Fhd 75Hz 1ms IPS Flat Ofis Monitor Satıcı: Kraft online
4.655,61 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
4 4655.61
Dexim 25N5f 24.5" 1 Ms Full Hd Ips 75 Hz Monitör
Satıcı: AYAZ TEKNOLOJİ SİSTEMLERİ
4.749,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
5 4749.10
Dexim 24,5" Fhd 100Hz 0i5ms IPS Flat Ofis Monitor - DMT008 - 1 ms - 100 Hz
Satıcı: RiverTek
5.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
6 5299.00
EKRAN
BAĞLANTILAR
STANT
TASARIM & BOYUTLAR
GÜÇ