Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Dexim 27N12G 27'' 180Hz 0.5ms (Hdmı+Dp) Freesync Adaptive Sync Full Hd Fast IPS Monitör
Satıcı: RiverTek | 1 yorum
5.750,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
1 5750.00
Dexim 27n12g 27'' 180Hz 0.5ms (HDMI+Dp) Freesync Adaptive Sync Full Hd Fast IPS Monitör - Dmt009
6.999,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
2 6999.00
Dexim 27N12g 27 180Hz 0.5Ms (Hdmı+Dp) Freesync Adaptive Sync Full Hd Fast Ips Monitör
Satıcı: Kraft Online
8.597,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯58 dk önce
3 8597.30
Dexim 27" Fhd 180Hz 0.5Ms (Hdmı+Dp) Freesync Adaptive Sync Ips Flat Monitör Dmt009 Satıcı: Kraft online
9.232,46 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
4 9232.46
Dexim 27N12g 27'' 180Hz 8Ms Gtg - 4Ms Oc - 0.5Ms Mprt (Hdmı+Dp) Freesync Uyarlamalı Senkronizasyon
Satıcı: hedefmarket
10.260,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯58 dk önce
5 10260.00
Dexim 27" 27n12g Dmt009 180hz 1ms Hdmı+dp Freesync Adaptive Sync Full Hd Fast Ips Gaming Monitör Satıcı: ernpazarlama
15.434,28 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯55 dk önce
6 15434.28
EKRAN
BAĞLANTILAR
STANT
TASARIM & BOYUTLAR