Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Dexim 27 inç Gaming Monitör, 180Hz, 1ms Yanıt Süresi, Full HD, Fast IPS, FreeSync, HDMI+DP, Pivot, DMT005 Satıcı: JetKlik
4.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önce
1 4709
Dexim 27'' 180Hz 1Ms (HDMI+DP) FreeSync Adaptive Sync Full HD Fast IPS Pivot Gaming Monitör - DMT005 Satıcı: JetKlik
4.840,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
2 4840.06
Dexim 27'' 180Hz 1Ms (HDMI+DP) FreeSync Adaptive Sync Full HD Fast IPS Pivot Gaming Monitör - DMT005 Satıcı: JetKlik
4.874,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 4874.80
Dexim 27'' 180Hz 1Ms (HDMI+DP) FreeSync Adaptive Sync Full HD Fast IPS Pivot Gaming Monitör - DMT005 - Siyah
Satıcı: JetKlik
4.981,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
4 4981.06
Dexim 27'' 180hz 1ms Hdmı+dp Freesync Adaptive Sync Full Hd Fast Ips Pivot Gaming Monitör - Dmt005 Satıcı: JetKlik
5.006,67 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 5006.67
Dexim 27'' 180Hz 1Ms (hdmı+dp) FreeSync Adaptive Sync Full HD Fast IPS Pivot Gaming Monitör
7.999,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
13 dk önce
6 7999.00
EKRAN
BAĞLANTILAR
STANT
TASARIM & BOYUTLAR
GÜÇ