Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: zoccoshop
3.371,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 3371.05 Dexim H238SG 23.8'' 180Hz 1Ms (HDMI+DP) FreeSync Sync Full HD Fast IPS Gaming Monitör - DMT003 Gen2 DMT003GEN2Satıcı: TECHBURADA
3.467,66 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
2 3467.66 Dexim H238SG Gen2 23.8'' 1 MS 180 Hz HDMI+ DP Full HD Fast IPS Gaming MonitörSatıcı: Techburada
3.471,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
3 3471.05 Dexim H238SG 23.8'' 180Hz 1ms (Hdmı+Dp) Freesync Adaptive Sync Full Hd Fast IPS Gaming Monitör - DMT003 Gen2Satıcı: Techburada | 4 yorum
3.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
4 3599.00 Dexim H238SG 23.8'' 165Hz 1ms (Hdmı+Dp) Freesync Adaptive Sync Full Hd Fast IPS Gaming Monitör - DMT003Satıcı: AyazTeknoloji | 10 yorum
3.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
5 3599.00 Dexim 23.8" H238sg 180Hz 1Ms Ips Freesync Adaptive Sync Gaming MonitorSatıcı: Techburada
3.645,57 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
6 3645.57 Dexim H238SG 23.8'' 165Hz 1ms (Hdmı+Dp) Freesync Adaptive Sync Full Hd Fast IPS Gaming Monitör - DMT003Satıcı: AYAZ TEKNOLOJİ SİSTEMLERİ
3.647,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
7 3647.04 Dexim H238Sg 23.8" 180 Hz 1 Ms (hDMI-DP) FreeSync Adaptive Sync FHD Fast IPS Gaming Monitör - Dmt003 Gen2Satıcı: TECHBURADA
3.689,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
8 3689.00 Dexim H238SG 23.8'' 180Hz 1Ms (HDMI+DP) FreeSync Sync Full HD Fast IPS Gaming Monitör - DMT003 Gen2Satıcı: Techburada
3.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
9 3699.00 Dexim H238SG 23.8'' 180Hz 1Ms (HDMI+DP) FreeSync Sync Full HD Fast IPS Gaming Monitör - DMT003 Gen2Satıcı: Zoccoshop
3.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 3699.00 Dexim H238SG 23.8'' 165Hz 1ms (Hdmı+Dp) Freesync Adaptive Sync Full Hd Fast IPS Gaming Monitör - DMT003Satıcı: Ayaz Teknoloji
3.749,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 3759 Dexim H238SG 23.8'' 165Hz 1ms (Hdmı+Dp) Freesync Adaptive Sync Full Hd Fast IPS Gaming Monitör - DMT003Satıcı: Ayaz Teknoloji
3.749,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
12 3759 Dexim H238SG Gen2 23.8'' 1 MS 180 Hz HDMI+ DP Full HD Fast IPS Gaming MonitörSatıcı: SOFTTEKTEKNOLOJİ
4.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
13 4099.00 Dexim 23.8" H238SG 180Hz 1Ms IPS Freesync Adaptive Sync Gaming MonitörSatıcı: TECHBURADA
4.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
14 4109 Dexim H238sg 23.8'' 165Hz 1Ms (Hdmı+Dp) Freesync Adaptive Sync Full Hd Fast Ips Gaming MonitorSatıcı: RAMTECHDONANIM
4.486,97 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
15 4486.97 Dexim H238SG 23.8'' 165Hz 1Ms (HDMI+DP) FreeSync Adaptive Sync Full HD Fast IPS Gaming Monitör 4.750,91 TL + Kargo Siteye Git ❯54 dk önceki fiyat
16 4760.91 23,8 Inc H238Sg 180Hz 1Ms (Hdmi+Dp) Freesync Sync Full Hd Fast İps Gaming Monitör - Dmt003Satıcı: pazareyle
5.613,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
17 5623.24 Dexim H238SG 23.8'' 180Hz 1ms (Hdmı+Dp) Freesync Adaptive Sync Full Hd Fast IPS Gaming Monitör - DMT003 Gen2Satıcı: zoccoshop
5.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
18 5999.00 Dexim 23,8" H238SG 180Hz 1Ms (HDMI+DP) FreeSync Sync Full HD Fast IPS Gaming Monitör - DMT003Satıcı: Nusrat Bilişim
7.629,12 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
19 7629.12