Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Dexim K27SG 27'' 180Hz 1ms (Hdmı+Dp) Freesync Adaptive Sync Full Hd Curved Fast Va Gaming Pivot Monitör
Satıcı: Zoccoshop
5.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
1 5999.00
Dexim K27sg 27'' 180Hz 1Ms (Hdmı+Dp) Freesync Adaptive Sync Full Hd Curved Fast Va Gaming Pivot Monitör
Satıcı: AYAZ TEKNOLOJİ SİSTEMLERİ
5.794,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
2 5794.10
Dexim K27sg 27" 1 Ms Full Hd Curved 180 Hz Oyuncu Monitörü
Satıcı: Kraft Online
7.079,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
3 7079.30
Dexim 27" Fhd 180Hz 1Ms (Hdmı+Dp) Freesync Adaptive Sync Curved Va Gaming Pivot Monitör Dmt007 Satıcı: Kraft online
7.612,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
4 7612.07
Nusrat Bilişim Dexim K27SG 27" 1 ms Full HD Curved IPS 180 Hz Oyuncu Monitörü
Satıcı: Geldin Aldın
7.690,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
5 7690.00
Dexim 27" Fhd 180Hz 1Ms (Hdmı+Dp) Freesync Adaptive Sync Curved Va Gaming Pivot Monitör Dmt007 Satıcı: Erenler Ticaret
22.419,57 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
6 22419.57
EKRAN
BAĞLANTILAR
STANT
TASARIM & BOYUTLAR
GÜÇ