3.8 (1 oy) / 2 yorum

Ezcool Lite E15T Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Yok
USB-C (Type-C):
Var

Ezcool Lite E15T Monitör Fiyatları

EZCOOL LITE E15T 15.6’’ TOUCH 60HZ FHD TASINABİLİR MONITOR

Satıcı: Notebookstore

4.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 sn önce

1 5000
Ezcool Lite E15T 15.6 " 4 MS 60Hz FHD Dokunmatik Taşınabilir Monitör

Satıcı: notebookstore

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 4999.00
Ezcool Lite E15T 15.6" 4 MS Full HD IPS 60 Hz Dokunmatik Taşınabilir Monitör

Satıcı: notebookstore

5.105,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 5105.70
Ezcool Lite E15T 15.6 inç 60Hz Fhd Portable Taşınabilir Dokunmatik Monitör

Satıcı: NotebookStore

5.215,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 5215.50
EZCOOL LITE E15T 4MS 60HZ 15,6" FHD IPS DOKUNMATİK TAŞINABİLİR MONİTÖR

Satıcı: NotebookStore

5.215,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 5215.50
Ezcool Lite E15T 15.6 inç 60Hz Fhd Portable Taşınabilir Dokunmatik Monitör

Satıcı: notebookstore

5.325,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

6 5325.30
EZCOOL LITE E15T 15,6’’ TOUCH 60HZ FHD PORTABLE

Satıcı: notebookstore

5.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 5490.00
EZCOOL Lite E15T Touch 15.6" 4 MS FHD IPS 60Hz Taşınabilir Dokunmatik Monitör

Satıcı: notebookstore

5.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 5490.00
Ezcool Lıte E15T 4ms 60HZ 15,6" Fhd IPS Dokunmatik Taşınabilir Monitör

Satıcı: netsipariş

5.813,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

9 5813.11
EZCOOL Lite E15T 15,6’’ Dokunmatik 60Hz FHD Taşınabilir Monitör (Sıfır Ölü Piksel Garantili)

Satıcı: BiSistem

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

10 6009
Ezcool Lıte E15T 15,6’’ Touch 60HZ Fhd Portable - 60 Hz

Satıcı: TechnoGet

6.736,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

11 6736.28
Ezcool Lıte E15T 15,6’’ Touch 60HZ Fhd Portable - 0,5 ms - 100 Hz

Satıcı: uniywell

7.626,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

12 7626.83

Ezcool Lite E15T Monitör Fiyat Geçmişi

Ezcool Lite E15T Monitör Temel Özellikleri

IPS
Yok
Var
DisplayPort (DP):
Yok
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
VESA Desteği:
Var

Ezcool Lite E15T Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Yok
• DisplayPort (DP) Yok
• USB-C (Type-C) Var
• USB-C (Type-C) Özellikleri USB-C Üzerinden Güç Alma USB-C DisplayPort
• USB-C (Type-C) Adedi 2
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Yok
• Diğer Bağlantılar Mini HDMI

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Var
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Hoparlör Var
• Hoparlör Gücü (RMS) 4 W
• Yıl 2025
• Kullanım Amacı Genel

Ezcool Lite E15T Monitör İle En Çok Karşılaştırılan Monitörler

Ezcool Lite E15T Monitör Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Kalendera Profil Resmi

2 yorum

Kalendera Hafifligı, taşınabilirligi güzel ama düşmelere karşı korumasız gibi biraaz, hz hızı acaba maximum kaçâ çikabikiyor ?
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
7 ay önce
Zeki U*** Profil Resmi

2 yorum

Zeki U*** Dokunmatik tipi hakkında bilgi yok ,dokunmatik ama kapasitif mı ,eski tip basmatik çeşidi mı bankamatik ekranlarında olduğu gibi,hangisi
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
11 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.