Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Fazeon X24F165S 23.8" 165hz 5ms Hdmı Dp Hdr Freesync G-Sync Fhd F - Siyah
Satıcı: DEY ELEKTRONİK | 1 yorum
3.994,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
1 3994.64
Fazeon X24f165s 23.8" 165Hz 5Ms Hdmı Dp Hdr Freesync G-Sync Fhd Fast Ips Gaming Monitör
Satıcı: DEY ELEKTRONİK
4.037,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 4037.50
Fazeon X24f165s 23.8" 165hz 5ms Hdmı Dp Hdr Freesync G-sync Fhd F Satıcı: DEY-ELEKTRONİK
4.038,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
3 4038.06
FAZEON 23.8" 165Hz 5ms HDMI DP HDR FreeSync G-Sync FHD Fast IPS Gaming Monitör Satıcı: DEY ELEKTRONİK
4.184,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
4 4184.00
Fazeon X24f165s 23.8" 165hz 5ms Hdmı Dp Hdr Freesync G-sync Fhd F Satıcı: hayatbilgisayar
4.649,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
5 4649.07
EKRAN
BAĞLANTILAR
STANT
TASARIM & BOYUTLAR
GÜÇ