Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
FAZEON X27F240P 27" 240Hz 0.5ms FAST IPS FHD PIVOT RGB GAMING MONITOR Satıcı: Teknoklik
5.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
1 5999.00
FAZEON X27F240P 27" 240Hz 0.5ms FAST IPS FHD PIVOT RGB GAMING MONITOR Satıcı: Teknoklik
5.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
2 5999.00
FAZEON X27F240P 27" 240Hz 0.5ms FAST IPS FHD PIVOT RGB GAMING MONITOR Satıcı: GpnTeknoloji
6.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
3 6099.00
FAZEON X27F240P 27" 240Hz 0.5ms FAST IPS FHD PIVOT RGB GAMING MONITOR Satıcı: Gpn Teknoloji
6.110,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
4 6110.03
Fazeon X27F240P 27 inç 240Hz Fast IPS FHD Oyun Monitörü 0.5ms Tepki Süresi ile Keskin Görüntü
Satıcı: GpnTeknoloji | 3 yorum
6.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
5 6299.00
FAZEON 27" 240Hz 0.5Ms Ss IPS Fhd Gamıng Monıtor (3 Yıl Sıfır Ölü Piksel Garantili) Satıcı: Teknoklik
6.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
6 6299.00
FAZEON 27" 240Hz 0.5Ms Ss IPS Fhd Gamıng Monıtor (3 Yıl Sıfır Ölü Piksel Garantili) Satıcı: GpnTeknoloji
6.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
7 6499.00
EKRAN
BAĞLANTILAR
TASARIM & BOYUTLAR
9 yorum