Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Fazeon X27F250S 27″ 240Hz 0.5ms Fast Va Fhd Hdmı*1 + Dp*1+Usb*1 Rgb Gamıng Monıtor - 0,5 ms - 240 Hz
Satıcı: Teknorya
5.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
1 5699.00
FAZEON X27F250S 27″ 240Hz 0.5ms FAST VA FHD HDMI*1 + DP*1+USB*1 RGB GAMING MONITOR Satıcı: Güneysu
6.111,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
2 6111.00
FAZEON 27″ 240Hz 0.5ms FAST VA FHD HDMI*1 + DP*1+USB*1 RGB GAMING MONITOR Satıcı: Güneysu Teknoloji
6.200,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
3 6200.00
FAZEON X27F250S 27″ 240Hz 0.5ms FAST VA FHD HDMI*1 + DP*1+USB*1 RGB GAMING MONITOR Satıcı: Teknorya
6.236,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
4 6236.06
FAZEON X27F250S 27″ 240Hz 0.5ms FAST VA FHD HDMI*1 + DP*1+USB*1 RGB GAMING MONITOR Satıcı: TEKNORYA BİLİŞİM HİZMETLERİ
6.271,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
5 6271.02
FAZEON 27″ 240Hz 0.5ms FAST VA FHD HDMI*1 + DP*1+USB*1 RGB GAMING MONITOR Satıcı: Teknorya
6.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
6 6399.00
FAZEON X27F250S 27″ 240Hz 0.5ms FAST VA FHD HDMI*1 + DP*1+USB*1 RGB GAMING MONITOR Satıcı: Güneysu Teknoloji
6.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
7 6500.00
Fazeon X27f250s 27″ 240Hz 0.5Ms Fast Va Fhd Hdmı*1 + Dp*1+Usb*1 Rgb Gamıng Monıtor
Satıcı: TEKNORYA
6.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯58 dk önce
8 6599.00
Fazeon X27f250s 27 İnc 240Hz 0.5Ms Rgb Hdmı Dp Adaptive Sync Hdr10 Fhd Fast Va Gaming Monitör
Satıcı: DEY ELEKTRONİK
6.607,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯58 dk önce
9 6607.30
EKRAN
BAĞLANTILAR
STANT
TASARIM & BOYUTLAR
GÜÇ