Fazeon X27F300 Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
VA
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Fazeon X27F300 Monitör Fiyatları

FAZEON X27F300 27" 300Hz 0.5ms HDMI DP HDR FreeSync G-Sync FHD Fast VA Gaming Monitör

Satıcı: Güneysu Teknoloji | 48 yorum

5.766,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 5766.00
Fazeon X27f300 27" 0.5 Ms Full Hd 300 Hz Oyuncu Monitörü

Satıcı: tulparlife

5.557,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 5557.50
FAZEON 27" 300Hz 0.5ms Fast Va Fhd Hdmı*2+Dp*2 Rgb Gamıng Monıtor

Satıcı: Güneysu Teknoloji

5.666,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 5666.19
FAZEON X27F300 27" 300Hz 0.5ms HDMI DP HDR FreeSync G-Sync FHD Fast VA Gaming Monitör

Satıcı: Hepsiburada | 48 yorum

5.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 5799.00
Fazeon X27F300 27" 0.5 MS 300 Hz Full HD Oyuncu VA Monitör

Satıcı: guneysuteknoloji

6.417,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

5 6417.00
Fazeon X27F300 27" 0.5 MS 300 Hz Full HD Oyuncu VA Monitör

Satıcı: safakbilgisayartalha

6.741,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

6 6741.57
FAZEON 27" 300Hz 0.5ms Fast Va Fhd Hdmı*2+Dp*2 Rgb Gamıng Monıtor

Satıcı: donvito

6.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 6899.00
Fazeon X27F300 27" 300Hz 0.5MS HDMI + DP HDR FreeSync G-Sync FHD Fast VA Gaming Monitor

Satıcı: Güneysu Teknoloji

6.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 6900.00
Fazeon X27f300 300 Hz 27 İnç 1920 1080 Fhd Sıfır 2 Yıl Garantili Monitör

Satıcı: Biraytech

7.212,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 7212.40
Fazeon X27F300 300 Hz 27 İnç 1920 1080 Fhd Sıfır 2 Yıl Garantili Monitör

Satıcı: BirayTech

7.592,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

10 7592.00
FAZEON X27F300 27" 300Hz 0.5ms FAST VA FHD HDMI*2+DP*2 RGB GAMING MONITOR

Satıcı: DOLGUN TEKNOLOJİ

7.758,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

11 7758.91

Fazeon X27F300 Monitör Fiyat Geçmişi

Fazeon X27F300 Monitör Temel Özellikleri

VA
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

Fazeon X27F300 Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 2.0
• HDMI Giriş Adedi 1
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

GÜÇ GÜÇ

• Güç Tüketimi (Tipik) 36 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Hoparlör Yok
• Yıl 2025
• Kullanım Amacı Oyun
• Barkod (EAN) 8684779421017

Fazeon X27F300 Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.