Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
TN
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok
DisplayPort (DP):
Var

GameBooster GB-2516FF Monitör Fiyatları

Gamebooster GB-2516FF 24.5" 165hz 0.2ms Advanced Tn Panel Fhd Freesync, G-Sync 1xhdmı 1xdp Gaming Monitör

Satıcı: kuralay | 272 yorum

4.449,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 4449.61
Gamebooster GB-2516FF 24.5" 0.2 MS 165 HZ Advanced TN Panel FHD Gaming Monitör

Satıcı: kuralay

4.402,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 4402.62
GameBooster GB-2516FF 24.5" 0.2 ms Full HD 165 Hz Oyuncu Monitörü

Satıcı: Şafak Bilgisayar

4.558,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 4558.03
Gamebooster GB-2516FF 24.5" 0.2 MS 165 HZ Advanced TN Panel FHD Gaming Monitör

Satıcı: NellsonJackson

5.021,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 5021.07
Gamebooster 24.5" Tn Gb-2516Ff 0.2Ms 165Hz Hdmı-Dp Gamıng Monitör

Satıcı: EnSonu

5.324,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 5324.33
GAMEBOOSTER 24.5 GB-2516FF TN FREESYNC,G-SYNC 0.2Ms 165Hz HDMI+DP FHD GAMING MONITÖR

Satıcı: MAESKO

6.302,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 6302.92
Gamebooster 24.5 GB-2516FF Tn Freesync,g-Sync 0.2ms 165Hz Hdmı+Dp Fhd Gamıng Monıtör - 0,03 ms - 100 Hz

Satıcı: MAESKO

6.727,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 6727.53
GAMEBOOSTER 24.5 GB-2516FF TN FREESYNC,G-SYNC 0.2Ms 165Hz HDMI+DP FHD GAMING MONITÖR

Satıcı: MAESKO

6.930,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

8 6930.45
GAMEBOOSTER GB-2516FF 24.5" 0.2 ms Full HD Oyuncu Monitörü

Satıcı: RotamNet

7.429,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

9 7429.48

GameBooster GB-2516FF Monitör Fiyat Geçmişi

GameBooster GB-2516FF Monitör Temel Özellikleri

TN
Var
Yok
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

GameBooster GB-2516FF Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Giriş Adedi 1
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah & Kırmızı
• VESA Desteği Var

GÜÇ GÜÇ

• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GameBooster GB-2516FF Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.