Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

GameBooster GB-25F260FF Monitör Fiyatları

Gamebooster GB-25F260FF 24.5'' 260Hz 0.5ms HDMI Dpfreesync Adaptive Sync HDR10 Fhd Fast IPS Gaming

Satıcı: GpnTeknoloji

5.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 5099.00
GAMEBOOSTER GB-25F260FF 24.5" 260Hz 0.5ms FAST IPS FHD HDMI1 + DP1 FLAT GAMING MONITOR

Satıcı: Teknoklik

4.945,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 4945.81
Gamebooster GB-25F260FF 24.5'' 260Hz Fast IPS 0.5ms FHD 1*HDMI+1*DP Flat Gaming Monitör

Satıcı: Teknoklik

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 4999.00
GAMEBOOSTER 24.5'' 260Hz Fast IPS 0.5ms FHD 1*HDMI+1*DP Flat Gaming Monitör

Satıcı: Teknoklik

5.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 5099.00
Gamebooster GB-25F260FF 24.5'' 260Hz Fast IPS 0.5ms FHD 1*HDMI+1*DP Flat Gaming Monitör

Satıcı: Gpn Teknoloji

5.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 5099.00
GAMEBOOSTER GB-25F260FF 24.5" 260Hz 0.5ms FAST IPS FHD HDMI1 + DP1 FLAT GAMING MONITOR

Satıcı: GpnTeknoloji

5.154,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

6 5154.42
GAMEBOOSTER 24.5'' 260Hz Fast IPS 0.5ms FHD 1*HDMI+1*DP Flat Gaming Monitör

Satıcı: GpnTeknoloji

5.156,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 5156.84
GAMEBOOSTER GB-25F260FF 24.5" 260Hz 0.5ms FAST IPS FHD HDMI1 + DP1 FLAT GAMING MONITOR - 0,5 ms - 260 Hz

Satıcı: Teknoklik | 5 yorum

5.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 5299.00

GameBooster GB-25F260FF Monitör Fiyat Geçmişi

GameBooster GB-25F260FF Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

GameBooster GB-25F260FF Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 2.0
• HDMI Giriş Adedi 1
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +20 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 557.7 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 422.6 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 218.5 mm
• Ekran Genişliği 557.7 mm
• Ekran Yüksekliği 330.6 mm
• Ekran Derinliği 58 mm
• Ekran Ağırlığı 3.2 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 3.8 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 18 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 23 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Hoparlör Yok
• Yıl 2025
• Kullanım Amacı Oyun
• Barkod (EAN) 8682016345775

GameBooster GB-25F260FF Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.