Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

GameBooster GB-27F240FF Monitör Fiyatları

GAMEBOOSTER GB-27F240FF 27" FHD Fast IPS RGB Gaming Monitör 240Hz 0.5ms Siyah

Satıcı: Techburada

5.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

1 5909
GAMEBOOSTER 27" GB-27F240FF 240Hz 0.5Ms Fast IPS FHD RGB Gaming Monitör

Satıcı: Techburada

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 5999.00
Gamebooster 27" Gb-27F240ff 240Hz 0.5Ms Fast Ips Fhd Rgb Gaming Monitör

Satıcı: Techburada

6.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 6099.00
GameBooster GB-27F240FF 27" 0.5 ms Full HD IPS 240 Hz Oyuncu Monitörü

Satıcı: TECHBURADA

6.110,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 6110.03
Gamebooster 27" 27f240ff 240hz 0.5ms Fast Ips Rgb Gaming Monitör

Satıcı: Techburada

6.137,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 6137.07
GameBooster 27" GB-27F240FF 240Hz 0.5Ms Fast IPS FHD RGB Gaming Monitör

Satıcı: TECHBURADA

6.239,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

6 6239.04
Gamebooster Gb-27F240ff 27'' 240Hz 0.5Ms Hdmı Dp Freesync G-Sync Hdr Ready Fhd Fast Ips Monitör

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

7.537,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 7537.30
Gamebooster 27" 27f240ff 240hz 0.5ms Fast Ips Rgb Gaming Monitör

Satıcı: DEY-ELEKTRONİK

7.541,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 7541.37
Gamebooster GB-27F240FF-2 27" 240Hz Fast IPS 0.5ms Mprt Fhd 1xhdmı+1xdp Rgb Flat Gaming Monitör - Hediyeli - Siyah

Satıcı: KAEN

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

9 12999.00

GameBooster GB-27F240FF Monitör Fiyat Geçmişi

GameBooster GB-27F240FF Monitör Ürün Ailesi

GameBooster GB-24F240FF Monitör 23.8 İnç 5.035,00 TL
GameBooster GB-27F240FF Monitör 27 İnç 5.899,00 TL

GameBooster GB-27F240FF Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

GameBooster GB-27F240FF Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Giriş Adedi 1
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 21 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) F
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 25 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Yıl 2025
• Kullanım Amacı Oyun
• Barkod (EAN) 8682016345249

GameBooster GB-27F240FF Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.