Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
VA
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

GameBooster GB-3218CF Monitör Fiyatları

Gamebooster GB-3218CF 32" 180Hz 1ms Va Fhd 1920×1080 Hdmı*1+Dp*1 Rgb Curved R1500 Gaming Monitör

Satıcı: TecnoLand Store | 35 yorum

7.812,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

1 7812.23
Gamebooster GB-3218CF 32" 1 Ms 180 Hz Va FHD Curved Oyuncu Monitör

Satıcı: KarakayaBilişim

7.802,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

2 7802.45
GameBooster 32" GB-3218CF 1ms 180Hz FreeSync/G-Sync RGB Curved 1500R VA FHD Gaming Monitör

Satıcı: Karakaya Bilişim

8.729,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

3 8729.03
Gamebooster GB-3218CF 32" 1 Ms 180 Hz Va FHD Curved Oyuncu Monitör

Satıcı: hayatbilgisayar

8.732,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

4 8732.70
GameBooster 32" GB-3218CF 1ms 180Hz FreeSync/G-Sync RGB Curved 1500R VA FHD Gaming Monitör

Satıcı: EnSonu

9.699,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

5 9699.03
Gamebooster Gb-3218Cf 32" 180Hz 1Ms Va Fhd 1920×1080 Hdmı*1+Dp*1 Rgb Curved R1500 Gaming Monitör

Satıcı: Rotamnet

11.188,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 11188.00
Gamebooster GB-3218CF 32" 180Hz 1ms Va Fhd 1920×1080 Hdmı*1+Dp*1 Rgb Curved R1500 Gaming Monitör

Satıcı: Hepsiburada | 35 yorum

11.723,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

7 11723.59
GameBooster GB-3218CF 32" 180Hz 1ms VA FHD 1920×1080 HDMI*1+DP*1 RGB Curved R1500 Gaming Monitör

Satıcı: EnSonu

15.821,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

8 15821.35
GAMEBOOSTER 31.5" VA GB-3218CF 1MS 180HZ HDMI-DP KAVISLI RGB GAMING MONİTÖR

Satıcı: Hızlı Stok

16.339,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

9 16349.23

GameBooster GB-3218CF Monitör Fiyat Geçmişi

GameBooster GB-3218CF Monitör Temel Özellikleri

VA
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
VESA Desteği:
Var

GameBooster GB-3218CF Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Giriş Adedi 1
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Hoparlör Yok
• Yıl 2024
• Kullanım Amacı Oyun

GameBooster GB-3218CF Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.