3.4 (4 oy) / 5 yorum
Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Var

Gameon GOP28UHD144IPS Monitör Fiyatları

Gameon GOP28UHD144IPS 28" 0.5 ms 4K 144 Hz Oyuncu Monitörü Teşhir Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: EMPEROR

9.777,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

1 9777.72
Gameon Gop28uhd144ıps 28" 0.5 Ms 4K 144 Hz Oyuncu Monitörü Teşhir Outlet Vitrin Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Emperor

9.974,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

2 9974.10
Gameon Gop28uhd144ıps 28" 0.5 Ms 4K 144 Hz Oyuncu Monitörü Outlet Vitrin Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Emperor

9.974,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

3 9974.10
Gameon GOP28UHD144IPS 28" 0.5 Ms 4K 144 Hz Oyuncu Monitörü Outlet - 0,5 ms Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: miniöde

10.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 10499.00
GAMEON Gop28uhd144ıps 28\" Ips 0.5ms 144hz Siyah Gaming (OYUNCU) Monitör

Satıcı: Think24

13.489,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 13489.10
Gameon GOP28UHD144IPS 28" 1 MS 144 Hz IPS 4K Oyuncu Monitörü Siyah

Satıcı: WBTEKNOLOJİ | 4 yorum

13.949,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

6 13949.07
Gameon GOP28UHD144IPS 28" IPS 0.5ms 144Hz Siyah Gaming (Oyuncu) Monitör

Satıcı: Quantum381

13.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

7 14009
Gameon 28" IPS 4K UHD 144Hz 2.1 HDMI Siyah Oyuncu Monitörü

Satıcı: WB Technologies | 31 yorum

13.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 13999.00
Gameon 28" Ips 4K Uhd 144Hz 2.1 Hdmı Siyah Oyuncu Monitörü

Satıcı: WB Teknoloji

14.534,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

9 14534.10
GAME ON Gameon Gop28uhd144ıps 28" 4k Uhd, 144hz, 0,5ms, Hdmı 2.1 Oyun Monitörü (PS5 DESTEĞİ)

Satıcı: Think24

14.548,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

10 14548.06
GAMEON 28" IPS 4K UHD 144Hz 2.1 HDMI Siyah Oyuncu Monitörü

Satıcı: Think24

14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

11 14999.00

Gameon GOP28UHD144IPS Monitör Fiyat Geçmişi

Gameon GOP28UHD144IPS Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Var
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

Gameon GOP28UHD144IPS Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Giriş Adedi 1
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Var
• USB-C (Type-C) Özellikleri USB-C PowerDelivery (PD) USB-C PowerDelivery (PD) 15W
• USB-C (Type-C) Adedi 1
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Var
• USB-A (Type-A) Hub Var
• USB-A (Type-A) Adedi 2
• USB-B (Type-B) Besleme (Upstream) Var
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +15 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 637.4 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 373.4 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 238.9 mm
• Ekran Genişliği 637.4 mm
• Ekran Yüksekliği 373.4 mm
• Ekran Derinliği 52.1 mm
• Ekran Ağırlığı 4.3 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 5.2 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• Güç Tüketimi (Tipik) 55 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

Gameon GOP28UHD144IPS Monitör Yorumları (5 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Cuma A** Profil Resmi

3 yorum

Cuma A** 2k ips asus monitörümden buna geçtim beklentimin çok üstünde bir monitör fiyatıda çok uygun en yakın markayla arasında baya fiyat farkı var bir forumda aynı paneli kullandıklarını okudum 1 hafta oldu şimdilik bir sıkıntım yok ekran çok net parlaklık ideal oyunda sorun yaşamadım cs2 ve pubg oynuyorum genel olarak 1 haftalık tecrübeme göre öneririm üzmez.
Faydalı (2) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Cuma A** Profil Resmi

3 yorum

Cuma A** @Cuma A** 1 ay oldu henüz bir sorunla karşılaşmadım 6. ayda tekrar artı eksilerini yazarım beyler.
Faydalı (2) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce
Ahmet P***** Profil Resmi

3 yorum

Ahmet P***** @Cuma A** bekliyorum
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 9 ay önce
uye_176103269428 Profil Resmi

1 yorum

uye_176103269428 @Cuma A** reis güncelleme yapabilir misin şu anda nasıl monitör sorun yaşadın mı
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 7 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.