Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

GamePower Sonic T80 Monitör Fiyatları

Gamepower 27" Sonic T80 Flat Fast IPS 180HZ 0.5ms Qhd 2k Gaming Monitör (Sıfır Ölü Piksel Garantili)

Satıcı: Techburada | 53 yorum

7.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 7099.00
Gamepower 27" Sonic T80 0.5ms 180Hz HDMI,DisplayPort Adaptive-Sync Fast IPS 2K Gaming Monitör, SONIC-T80 7.074,81 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 7084.81
GamePower Sonic T80 27" 0.5 MS 180 Hz QHD 2K Fast IPS LED Monitör

Satıcı: Techburada

7.346,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

3 7346.07
GamePower Sonic T80 27" 0.5 MS 180 Hz QHD 2K Fast IPS LED Monitör

Satıcı: Nethouse

7.357,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

4 7357.22
GamePower 27" Sonic T80 Flat Fast IPS 180HZ 0.5Ms QHD 2K Gaming Monitör (Sıfır Ölü Piksel Garantili)

Satıcı: Nethouse

7.559,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 7559.06
GamePower 27" Sonic T80 Flat Fast IPS 180HZ 0.5Ms QHD 2K Gaming Monitör (Sıfır Ölü Piksel Garantili)

Satıcı: TECHBURADA

7.583,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 7583.04
Gamepower 27" Sonic T80 Flat Fast IPS 180HZ 0.5 ms Qhd 2k Gaming Monitör (Sıfır Ölü Piksel Garantili)

Satıcı: TECHBURADA

7.662,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

7 7662.03
Gamepower 27" Sonic T80 Flat Fast Ips 180Hz 0.5Ms Qhd 2K Gaming Monitör (Sıfır Ölü Piksel Garantili)

Satıcı: Techburada

7.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

8 7899.00
Gamepower 27" Sonic T80 Flat Fast IPS 180HZ 0.5 ms Qhd 2k Gaming Monitör (Sıfır Ölü Piksel Garantili)

Satıcı: Nethouse

8.341,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

9 8341.03
Gamepower Sonic T80 27" Flat Fast Ips 180Hz 0.5 Ms Qhd 2K Gaming Monitör

Satıcı: NetHouse

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

10 8999.00
Gamepower Sonic T80 27" 0.5 ms 2K IPS 180 Hz Oyuncu Monitörü - 0.5 MS 180HZ QHD - Siyah

Satıcı: DOLGUN TEKNOLOJİ

9.998,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

11 9998.88

GamePower Sonic T80 Monitör Fiyat Geçmişi

GamePower Sonic T80 Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
VESA Desteği:
Var

GamePower Sonic T80 Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 2.0
• HDMI Giriş Adedi 2
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Giriş Adedi 2
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 614.8 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 534.3 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 253.9 mm
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Hoparlör Var
• Hoparlör Gücü (RMS) 4 W
• Yıl 2024
• Kullanım Amacı Oyun
• Barkod (EAN) 0850060042287

GamePower Sonic T80 Monitör Yorumları (8 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

uye_176078554866 Profil Resmi

2 yorum

uye_176078554866 @Epey Monitör Hdmi 2.1 değil Hdmi 2.0
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
7 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @uye_176078554866 https://tr.gamepowerpc.com/monitor/sonic-t80#specs
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 7 ay önce
uye_176078554866 Profil Resmi

2 yorum

uye_176078554866 @Epey İsterseniz kullanım kılavuzunu atabilirim. Hali hazırda kullanıyorum, monitöre hdmi 2.1 kablo ile bağladım fakat çalışmamakta 144hz maksimum vermekte. İşin Komiği Gamepower bile düzeltme uğraşında olmaması :)
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 7 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @uye_176078554866 Güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 7 ay önce
Kayra X K**** #********** Profil Resmi

6 yorum

Kayra X K**** #********** Xbox Series S için almak istiyorum 2k 120 FPS oynatırmı
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
8 ay önce
StrategyMaster Profil Resmi

2 yorum

StrategyMaster Bu ürünün paneli MV270QHM-NF5. Bu panel düz 8 bit. 8bit+FRC değil. 16.7 milyon renk 6bit+FRC veya düz 8 bite tekabül eder. 8bit+FRC veya 10bit monitörler 1.07 milyar renk gösterebiliyor.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Epey Profil Resmi
Epey @StrategyMaster Güncellendi.
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce
Vengo V** Profil Resmi

23 yorum

Vengo V** @StrategyMaster aynı panel hp omen 27qda da var ama onu bir incelemede165 hzde 10 bite çekebilmişler ayarlardan bunda neden olmuyor donanımdan mı acaba ?
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.