Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: TrendStok | 12 yorum
5.752,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 dk önceki fiyat
1 5752.00 Gigabyte G24F-2 23.8" 1 MS 165 Hz (180 Hz OC) FreeSync Premium Full HD IPS LED MonitörSatıcı: HyroxBilişim
6.049,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 6049.00 GIGABYTE 23.8" G24F-2 165Hz 1ms 2xHDMI DP 3xUSB SS IPS FHD FreeSync Premium Gaming MonitörSatıcı: TrendStok | 15 yorum
6.250,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
3 6250.00 Gigabyte G24f 23.8'' 165Hz 1ms Full HD Ips LED Oyuncu MonitörüSatıcı: Trendstok24
6.250,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 6250.00 GIGABYTE 23.8" G24F-2 165Hz (180Hz OC) 1ms HDMI DP USB SS IPS FHD FreeSync Premium Gaming MonitörSatıcı: TRENDSTOK
6.600,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 6600.00 GIGABYTE 23.8" G24F-2 165Hz (180Hz OC) 1ms HDMI DP USB SS IPS FHD FreeSync Premium Gaming MonitörSatıcı: Hyrox Bilişim
6.649,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 6649.00 GIGABYTE G24F 2-24 inç 165Hz/180Hz (OC) 1080P oyun monitörü, 1920 x 1080 SS IPS ekran, 1ms (MPRT) tepki süresi,%95 DCI-P3,%125 sRGB, 1x DisplayPort 1.2 (HDR hazır), 2x HDMI 2.0, 3x USB 3.2Satıcı: Hema Bilişim
9.871,82 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önceki fiyat
7 9871.82 Gigabyte G24F-2 23.8" 1 MS 165 Hz (180 Hz OC) FreeSync Premium Full HD IPS LED MonitörSatıcı: onlinealisverisyap
11.984,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önceki fiyat
8 11984.01 Gigabyte 23.8" G24F-2 165Hz (180Hz OC) 1ms HDMI DP USB SS IPS FHD FreeSync Premium Gaming MonitörSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
12.724,36 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
9 12734.36