Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
GIGABYTE G34WQC2 34" Curved (1500R) WQHD Gaming Monitör, 3440x1440, 200Hz 1ms GTG, 95% DCI-P3, DisplayHDR 400, 4000:1 Kontrast, DP 1.4 & HDMI 2.0, Dahili Hoparlör Satıcı: Amazon.com.tr
16.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 dk önce
1 16509
Gıgabyte G34wqc2 34 200hz 1ms Wqhd Curved Va 1500r Gaming Cece5gıg0039 Satıcı: incehesap
17.000,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
2 17000.10
GIGABYTE G34WQC2 34″ 200Hz 1ms WQHD Curved VA 1500R Gaming (Oyuncu) Monitör Satıcı: incehesap
17.149,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önce
3 17149.02
Gigabyte Gıgabyte G34WQC2 34″ 200Hz 1ms Wqhd Curved Va 1500R Gaming (Oyuncu) Monitör - 1 ms - 200 Hz
Satıcı: incehesap
17.994,57 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
4 17994.57
EKRAN
BAĞLANTILAR
STANT
TASARIM & BOYUTLAR
GÜÇ
GENEL ÖZELLİKLER