Gigabyte GS25F2A Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Gigabyte GS25F2A Monitör Fiyatları

GIGABYTE MONİTÖR 24,5" LED DÜZ GS25F2A SS IPS/1MS/240HZ/FHD

Satıcı: incehesap

5.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

1 5609
GIGABYTE 24.5″ GS25F2A 240Hz 1Ms Adaptive-Sync SS IPS Full HD Gaming Monitör 5.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 5799.00
Gigabyte Gs25F2A 24.5 Inç 1 Ms Full Hd/ Ips 240Hz Oyuncu Monitörü Siyah

Satıcı: Turkcell Satış A.Ş.

5.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 5799.00
GIGABYTE GS25F2A 24.5" 240Hz 1ms HDMI DP Adaptive Sync HDR10 FHD SS IPS Gaming Monitör

Satıcı: incehesap

5.879,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

4 5879.02
Gıgabyte 24.5 Gs25f2a 240hz 1ms Hdmı Displayport Adaptive-sync Cece5gıg0032

Satıcı: incehesap

5.903,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 5903.10
Gigabyte 24.5" 240Hz 1ms HDMI DP Adaptive Sync HDR10 FHD SS IPS Gaming Monitör

Satıcı: incehesap

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 5999.00
Gigabyte GS25F2A 24.5" 240Hz 1ms HDMI Dp Adaptive Sync HDR10 FHD Ss IPS Gaming Monitör - 240 Hz - 24,5 inç

Satıcı: incehesap | 30 yorum

6.071,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

7 6071.08
Gıgabyte Gs25f2a 24.5 İnc 240Hz 1Ms Hdmı Dp Adaptive Sync Hdr10 Fhd Ss Ips Gaming Monitör

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

6.231,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 6231.10
Gıgabyte Gs25f2a 24.5" 240hz 1ms Hdmı Dp Adaptive Sync Hdr10 Fhd Ss Ips Gaming Monitör

Satıcı: DEY-ELEKTRONİK

6.233,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

9 6233.79
Gıgabyte 24.5" Ips Gs25f2a 1Ms 240Hz Hdmı-Dp Gaming Monitör (1920 X 1080)

Satıcı: onlinealisverisyap

6.393,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 6393.00
GIGABYTE GS25F2A 24.5" 240Hz 1ms HDMI DP Adaptive Sync HDR10 FHD SS IPS Gaming Monitör

Satıcı: netsipariş

6.452,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

11 6452.12
Gigabyte Gs25F2A 24.5 Inç 1 Ms Full Hd/ Ips 240Hz Oyuncu Monitörü Siyah

Satıcı: Lowell Teknoloji

6.729,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

12 6729.00
GIGABYTE GS25F2A 24.5" 240Hz 1ms HDMI DP Adaptive Sync HDR10 FHD SS IPS Gaming Monitör

Satıcı: netsiparis

6.806,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 6806.21
GIGABYTE GS25F2A 24.5" 240Hz 1ms HDMI DP Adaptive Sync HDR10 FHD SS IPS Gaming Monitör

Satıcı: Lowell Teknoloji

6.808,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 6808.44
Gigabyte 24.5" 240Hz 1ms HDMI DP Adaptive Sync HDR10 FHD SS IPS Gaming Monitör

Satıcı: Lowell Teknoloji

6.879,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

15 6879.00
Gigabyte 24.5" Gıgabyte GS25F2A 1ms 240HZ Full Hd %120 Srgb Gamıng - 1 ms - 240 Hz

Satıcı: TechnoGet

7.471,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

16 7471.60

Gigabyte GS25F2A Monitör Fiyat Geçmişi

Gigabyte GS25F2A Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

Gigabyte GS25F2A Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 2.0
• HDMI Giriş Adedi 2
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +20 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 556.9 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 402 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 179.4 mm
• Ekran Genişliği 556.9 mm
• Ekran Yüksekliği 321.5 mm
• Ekran Derinliği 51.3 mm
• Ekran Ağırlığı 2.73 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 3.11 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 18 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 26 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

Gigabyte GS25F2A Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.