Gigabyte GS27FA Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Gigabyte GS27FA Monitör Fiyatları

GIGABYTE GS27FA 27" IPS Gaming Monitor, Full HD (1920x1080), 180Hz, 1ms, Mat Ekran, HDMI 2.0 & DisplayPort, HDR Ready, AMD FreeSync, Dahili Hoparlör

Satıcı: Amazon.com.tr

5.807,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 sn önce

1 5817
Gigabyte 27″ GS27FA 1ms 180Hz HDMI FreeSync Full HD IPS Gaming Monitör 5.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 5699.00
Gigabyte 27″ GS27FA 1ms 180Hz HDMI FreeSync Full HD Gaming Monitör

Satıcı: incehesap

5.820,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 5820.22
Gigabyte 27" Gs27fa 1ms 180hz Hdmı Freesync Full Hd Gaming Cece6gıg0010

Satıcı: incehesap

5.948,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 5948.10
Gigabyte 27" GS27FA 1ms 180Hz HDMI Freesync Full Hd Gaming Monitör - Siyah

Satıcı: incehesap | 1 yorum

6.099,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 6099.87
Gigabyte Gs27Fa 27 Inç Fhd 180Hz 1 Ms Freesync Ss Ips Hdmi+Dp Oyuncu Monitörü Siyah

Satıcı: Turkcell Satış A.Ş.

6.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 6299.00
Gigabyte 27" Gs27fa 1ms 180hz Hdmı Freesync Full Hd Gaming Cece6gıg0010

Satıcı: onlinealisverisyap

6.374,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 6374.66
Gıgabyte 27" Ips Gs27fa 1Ms 180Hz Hdmı-Dp Ev Ofis Tipi Ofis Monitör (1920 X 1080)

Satıcı: kasvabilişim

6.451,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 6451.30
27" Gıgabyte Gs27fa 1Ms 180Hz Fhd Monıtor

Satıcı: ZmTeknoloji

6.480,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 6480.30
Gigabyte 27″ GS27FA 1ms 180Hz HDMI FreeSync Full HD Gaming Monitör

Satıcı: onlinealisverisyap

6.528,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 6528.61
Gigabyte Gs27Fa 27 Inç Fhd 180Hz 1 Ms Freesync Ss Ips Hdmi+Dp Oyuncu Monitörü Siyah

Satıcı: Lowell Teknoloji

6.909,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 6909.00
Gigabyte 27" GS27FA 1ms 180Hz HDMI Freesync Full Hd Gaming Monitör

Satıcı: Lowell Teknoloji

6.983,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

12 6983.04
Gigabyte Gıgabyte 27 inç GS27FA 1ms 180HZ Fhd Monıtor 1920 x 1080 Çözünürlük 60 Hz Yenileme Hızı ile Profesyonel Kullanım

Satıcı: İntekzo

8.847,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

13 8847.14
27" GIGABYTE GS27FA 1MS 180HZ FHD MONITOR

Satıcı: 1DoluDukkan

9.210,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

14 9210.70

Gigabyte GS27FA Monitör Fiyat Geçmişi

Gigabyte GS27FA Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

Gigabyte GS27FA Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 2.0
• HDMI Giriş Adedi 2
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +20 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 619 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 447 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 172 mm
• Ekran Genişliği 619 mm
• Ekran Yüksekliği 365.5 mm
• Ekran Derinliği 50.2 mm
• Ekran Ağırlığı 4.1 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 5.02 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 21 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 32 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

Gigabyte GS27FA Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.