Gigabyte GS27FC2 Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
VA
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Gigabyte GS27FC2 Monitör Fiyatları

GIGABYTE MONİTÖR 27" LED KAVİSLİ GS27FC2 VA/1MS/240HZ/FHD

Satıcı: EbrarBilgisayar

7.659,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

1 7669
GIGABYTE GS27FC2 27″ 240Hz 1ms HDR Ready Full HD Curved VA 1500R Gaming (Oyuncu) Monitör 7.659,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 7659.00
GIGABYTE GS27FC2 240Hz 1ms HDR Ready Full HD Curved VA 1500R Gaming (Oyuncu) Monitör

Satıcı: incehesap

7.819,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

3 7819.42
Gıgabyte Gs27fc2 240hz 1ms Hdr Ready Full Hd Curved Va 1500r Cece5gıg0054

Satıcı: incehesap

8.000,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 8000.10
GIGABYTE GS27FC2 240Hz 1ms HDR Ready Full HD Curved VA 1500R Gaming (Oyuncu) Monitör

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

8.079,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

5 8079.13
Gıgabyte Gs27fc2 240hz 1ms Hdr Ready Full Hd Curved Va 1500r Cece5gıg0054

Satıcı: EbrarBilgisayar

8.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 8099.00
Gigabyte Gıgabyte GS27FC2 240Hz 1ms Hdr Ready Full Hd Curved Va 1500R Gaming (Oyuncu) Monitör - Siyah

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

8.127,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 8127.27
Gigabyte 27" GS27FC2 1ms 240Hz HDMI,DisplayPort Adaptive-Sync VA Curved Full HD Gaming Monitör 8.599,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

8 8609
Gigabyte GS27FC2 27 1920x1080 FHD 240Hz 1ms Curve 1500R HDMI DP HDR10 Adaptive Sync VA Gaming Monitör

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

8.811,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 8811.84
Gigabyte Gs27fc2 27 1920X1080 Fhd 240Hz 1Ms Curve 1500R Hdmı Dp Hdr10 Adaptive Sync Va Gaming Monitör

Satıcı: EbrarBilgisayar

8.879,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

10 8879.00

Gigabyte GS27FC2 Monitör Fiyat Geçmişi

Gigabyte GS27FC2 Monitör Temel Özellikleri

VA
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

Gigabyte GS27FC2 Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 2.0
• HDMI Giriş Adedi 2
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +20 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 610.5 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 434.4 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 205.4 mm
• Ekran Genişliği 610.5 mm
• Ekran Yüksekliği 362.5 mm
• Ekran Derinliği 78.3 mm
• Ekran Ağırlığı 3.62 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 4.53 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 21 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 32 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

Gigabyte GS27FC2 Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.