Gigabyte GS27QA Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Gigabyte GS27QA Monitör Fiyatları

Gıgabyte Gs27qa 27 180hz 1ms Hdr Ready 2k Qhd Ips Gaming Cece5gıg0037

Satıcı: sinerjibilgisayar

7.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

1 7599.00
GIGABYTE GS27QA 27″ 180Hz 1ms HDR Ready 2K QHD IPS Gaming (Oyuncu) Monitör 7.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 7599.00
GIGABYTE GS27QA 27″ 180Hz 1ms HDR Ready 2k QHD IPS Gaming (Oyuncu) Monitör

Satıcı: incehesap

7.643,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

3 7643.02
Gigabyte 27" GS27QA 2560 x 1440 IPS 180Hz Oyun Monitörü 1ms Tepki Süresi ile Hızlı Performans

Satıcı: incehesap | 10 yorum

7.904,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 7904.07
Gıgabyte Gs27qa 27 180hz 1ms Hdr Ready 2k Qhd Ips Gaming Cece5gıg0037

Satıcı: incehesap

7.937,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

5 7937.10
Gigabyte 27" GS27QA 1ms 180Hz HDMI,DisplayPort Adaptive-Sync SS IPS 2K Gaming Monitör 7.899,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

6 7909
GIGABYTE GS27QA 27″ 180Hz 1ms HDR Ready 2k QHD IPS Gaming (Oyuncu) Monitör

Satıcı: Sinerji

8.045,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

7 8045.17
GIGABYTE GS27QA 27 inç SS IPS Ekran, 180Hz, 2560 x 1440 (QHD), 1ms (MPRT) Tepki Süresi, %100 sRGB, HDR Hazır, Titreşimsiz, Siyah

Satıcı: Sinerji

8.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

8 8209
Gigabyte Gs27qa 27" Qhd 180Hz 1Ms Freesync Ss Ips Oyuncu Monitörü Hdmı+Dp

Satıcı: ylmzhome

14.539,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 14539.80
Gigabyte Gs27qa 27"" Qhd 180Hz 1Ms Freesync Ss Ips Oyuncu Monitörü Hdmı+Dp

Satıcı: ylmzhome

17.098,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 17098.10

Gigabyte GS27QA Monitör Fiyat Geçmişi

Gigabyte GS27QA Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

Gigabyte GS27QA Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 2.0
• HDMI Giriş Adedi 2
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +20 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 619 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 447 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 172 mm
• Ekran Genişliği 619 mm
• Ekran Yüksekliği 365.5 mm
• Ekran Derinliği 50.2 mm
• Ekran Ağırlığı 4.36 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 5.26 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) F
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 26 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 42 kWh
• Güç Tüketimi (Tipik) 32 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

Gigabyte GS27QA Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.