Gigabyte GS32QCA Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
VA
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Gigabyte GS32QCA Monitör Fiyatları

Gigabyte GS32QCA 31.5″ 180Hz 1ms HDMI DisplayPort Adaptive-Sync VA Curved 2K Gaming Monitör 11.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 11299.00
Gigabyte Gs32qca 31.5" 1 Ms 2K Curved 180 Hz Oyuncu Monitörü

Satıcı: KAPTAN BİLGİ TEKNOLOJİLERİ

11.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 11499.00
Gigabyte Gs32qca 31.5 180hz 1ms Hdmı Displayport Cece5gıg0025

Satıcı: incehesap

11.807,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 11807.10
Gigabyte GS32QCA 31.5″ 180Hz 1ms HDMI DisplayPort Adaptive-Sync VA Curved 2K Gaming Monitör

Satıcı: incehesap

12.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

4 12159
Gıgabyte GS32QCA 31.5” 180Hz 1ms Va 2560X1440(QHD) 120% Srgb Kavisli Gaming Monitör - 31,5 inç - 180 Hz

Satıcı: incehesap

13.169,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

5 13169.00
GIGABYTE GS32QCA 31.5” 180Hz 1ms VA 2560x1440(QHD) 120% sRGB Kavisli Gaming Monitör

Satıcı: Tebilon

13.531,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

6 13531.50
Gıgabyte Gs32qca 31.5” 180Hz 1Ms Va 2560X1440(Qhd) 120% Srgb Kavisli Gaming Monitör

Satıcı: TEBİLON

13.547,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 13547.00
Gıgabyte Gs32qca 31.5 180hz 1ms Va 2560x1440 Qhd 120% Srgb Kavisli Gaming Monitör

Satıcı: TEBİLON

14.041,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

8 14041.90
Gıgabyte GS32QCA 31.5" 180hz 1ms Hdmı Monıtor - 14 inç - 60 Hz

Satıcı: koçlar grup ticaret | 1 yorum

36.968,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

9 36968.88

Gigabyte GS32QCA Monitör Fiyat Geçmişi

Gigabyte GS32QCA Monitör Ürün Ailesi

Gigabyte GS32QCA Monitör 31.5 İnç 11.299,00 TL
Gigabyte GS27QCA Monitör 27 İnç 21.806,00 TL

Gigabyte GS32QCA Monitör Temel Özellikleri

VA
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

Gigabyte GS32QCA Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 2.0
• HDMI Giriş Adedi 2
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• DisplayPort (DP) Çıkış (Out) Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +20 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 709 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 497 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 238 mm
• Ekran Genişliği 709 mm
• Ekran Yüksekliği 419 mm
• Ekran Derinliği 94.3 mm
• Ekran Ağırlığı 4.62 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 5.86 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 33 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 41 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

Gigabyte GS32QCA Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.