Gigabyte M27UP Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Var

Gigabyte M27UP Monitör Fiyatları

Gigabyte M27up 27" 1 Ms 4K 160 Hz - Full Hd 320 Hz Pivot Ips Oyuncu Monitörü Teşhir Outlet Vitrin Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Emperor

12.729,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

1 12729.10
Gigabyte M27UP 27" 1 Ms 4K 160 Hz - Full Hd 320 Hz Pivot IPS Oyuncu Monitörü Teşhir Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: miniöde

13.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

2 13399.00
Gıgabyte M27UP 27'' 4K 160HZ Fhd 320HZ 1ms Monıtor - 160 Hz - 27 inç

Satıcı: Seyf Teknoloji | 1 yorum

15.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

3 15999.00
Gigabyte M27UP 27" 1 ms 4K 160 Hz - Full HD 320 Hz Pivot IPS Oyuncu Monitörü

Satıcı: 2tbilgisayar

17.395,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 17395.32
Gıgabyte M27up 27 1 Ms 4K 160Hz-Full Hd 320Hz Pivot Ips Type-C Oyuncu Monitörü

Satıcı: 2tbilgisayar

17.907,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

5 17907.00
GIGABYTE M27UP 27″ 4K 160Hz - FHD 320Hz 1ms HDMI DP Type-C G-Sync FreeSync HDR400 UHD Dual Mode SS IPS Gaming Monitör 17.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 17999.00
Gigabyte 27" 4K 160HZ FHD 320HZ 1MS MONITOR

Satıcı: incehesap

18.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 18299.00
Gigabyte M27UP 27" 1 ms 4K 160 Hz - Full HD 320 Hz Pivot IPS Oyuncu Monitörü

Satıcı: onlinealisverisyap

18.307,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

8 18307.30
GIGABYTE M27UP 27″ 4K 160Hz FHD 320Hz 1ms HDMI DP Type-C G-Sync FreeSync HDR400 UHD Dual Mode SS IPS Gaming Monitör

Satıcı: incehesap

18.374,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

9 18374.02
Gıgabyte 27" Ss Ips M27up 1Ms 320Hz Hdmı-Dp Gaming Monitör (3840 X 2160)

Satıcı: onlinealisverisyap

18.520,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

10 18520.30
GIGABYTE M27UP ICE 27″ 4K 160Hz - FHD 320Hz 1ms HDR400 UHD Dual Mode SS IPS Beyaz Gaming Monitör 18.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 18599.00
GIGABYTE M27UP 27″ 4K 160Hz FHD 320Hz 1ms HDMI DP Type-C G-Sync FreeSync HDR400 UHD Dual Mode SS IPS Gaming Monitör

Satıcı: onlinealisverisyap

18.910,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

12 18910.15
Gıgabyte M27UP 27" 1ms 160Hz 4K - 320Hz Fhd Dual Mode G-Sync Freesync HDR400 Ss IPS Gaming Monitör - 27 inç - 160 Hz

Satıcı: incehesap | 13 yorum

18.919,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

13 18919.00
Gigabyte M27UP ICE 27″ 160HZ VESA Display HDR400 4K UHD IPS Gaming (Oyuncu) Monitör

Satıcı: incehesap

18.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

14 18999.00
Gigabyte M27Up 27 Inç 4K 160Hz Fhd 320Hz 1Ms Hdmi Dp Type-C G-Sync Freesync Hdr400 Uhd Dual Mode Ss Ips Oyuncu Monitörü Siyah

Satıcı: Lowell Teknoloji

19.869,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

15 19869.00
GIGABYTE M27UP 27″ 4K 160Hz FHD 320Hz 1ms HDMI DP Type-C G-Sync FreeSync HDR400 UHD Dual Mode SS IPS Gaming Monitör

Satıcı: Lowell Teknoloji

20.097,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

16 20097.43
27" GIGABYTE M27UP 4K 160HZ FHD 320HZ 1MS MONITOR

Satıcı: 1DoluDukkan

23.887,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

17 23887.90

Gigabyte M27UP Monitör Fiyat Geçmişi

Gigabyte M27UP Monitör Ürün Ailesi

Gigabyte M27UP Monitör 27 İnç 15.999,00 TL
Gigabyte M32UP Monitör 31.5 İnç 23.699,00 TL

Gigabyte M27UP Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Var
Yükseklik Ayarı:
Var
VESA Desteği:
Var

Gigabyte M27UP Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +21 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
• Swivel Aralığı (-) -15 º
• Swivel Aralığı (+) +15 º
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Var
• Pivot Açısı 90 º
• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik Ayarı Ölçüsü 130 mm
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 612 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 515 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 192 mm
• Ekran Genişliği 612 mm
• Ekran Yüksekliği 371 mm
• Ekran Derinliği 59 mm
• Ekran Ağırlığı 5.15 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 6.65 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) F
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 26 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 50 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

Gigabyte M27UP Monitör Yorumları (5 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Kerem Bozkurt Profil Resmi

12 yorum

Kerem Bozkurt Güzelim ülkem insanları birkaç ürün satılmaya başlayınca 2 günde 5 bin zam yapmışlar
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 ay önce
Erdem P*** E**** Profil Resmi

10 yorum

Erdem P*** E**** Ürün güzel. Halihazırda en iyi f/p bu. Ucuzsa dandik midir deyip almamazlık yapmanıza gerek yok, ben aldım, gözlerim bayram etti. Piksellere veda. Oyun oynarken tek tuşla 1080p 144Hz'e geçebiliyorsunuz, tekrar internet/kod işe dönünce de tek tuşla 4k... display settings'e gir, çözünürlüğü yenilemeyi değiştirle uğraşmıyorsunuz. bence harika bir pratiklik. tabii bir bash script ile otomatikleştirilebilir de bilemiyorum. ama fiziksel tuş olması süper.
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla
3 ay önce
Erdem P*** E**** Profil Resmi

10 yorum

Erdem P*** E**** M27U ile tek farki pivot dönebilmesi sanırım.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
4 ay önce
Musa A**** Profil Resmi

2 yorum

Musa A**** Monitör çok güzel hoparlörü gayet güzel ve yeterli, ölü piksel çıkmadı, ışık sızması var ama rahatsız etmiyor
Faydalı (2) Faydalı Değil (0) Yanıtla
7 ay önce
Musa A**** Profil Resmi

2 yorum

Musa A**** Ürün gelsin yorum yapacağım yeni bir monitör yabancılardan başka kimse video koymamış
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
7 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.