Gigabyte MO27Q28G Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Var

Gigabyte MO27Q28G Monitör Fiyatları

GIGABYTE MO27Q28G 27″ 280Hz 0.03ms HDMI DP G-Sync 2K QHD HDR500 WOLED Gaming Monitör 30.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 30699.00
GIGABYTE MO27Q28G 26,5" WOLED Gaming Monitor, QHD (2560x1440), 280Hz, 0.03ms GTG, Mat Ekran, HDMI 2.1, DisplayHDR True Black 500, HDR 1500 nits, KVM & USB-C, Dahili Hoparlör

Satıcı: Amazon.com.tr

30.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

2 31009
GIGABYTE MO27Q28G WOLED 2K QHD 280Hz 0.03Ms, FreeSync Premium Pro,G-SYNC Compatible,DisplayHDR True Black 500, Gaming Mo

Satıcı: incehesap

31.339,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

3 31339.42
Gigabyte WOLED 2K QHD 280Hz 0.03Ms, FreeSync Premium Pro,G-SYNC Compatible,DisplayHDR True

Satıcı: incehesap

31.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 31499.00
Gıgabyte Mo27q28g Woled 2k Qhd 280hz 0.03ms, Freesync Premium Pro,g-sync Compatible,displayhdr True Black 500, Gaming Monitor

Satıcı: TEBİLON

31.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

5 31599.00
Gıgabyte Mo27q28g Woled 2k Qhd 280hz 0.03ms, Freesync Premium Pro,g-sync Compatible,displayhdr True Black 500, Gaming Monitor

Satıcı: Teknoklik

31.619,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

6 31619.07
Gıgabyte MO27Q28G Woled 2k Qhd 280Hz 0.03MS, Freesync Premium Pro,g-Sync Compatible,displayhdr True Black 500, Gaming Monitor - 27 inç - 280 Hz

Satıcı: Teknoklik | 2 yorum

32.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 32099.00
Gigabyte WOLED 2K QHD 280Hz 0.03Ms, FreeSync Premium Pro,G-SYNC Compatible,DisplayHDR True

Satıcı: Teknoklik

32.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 32099.00
GIGABYTE MO27Q28G WOLED 2K QHD 280Hz 0.03Ms, FreeSync Premium Pro,G-SYNC Compatible,DisplayHDR True Black 500, Gaming Mo

Satıcı: Teknoklik

32.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

9 32099.00
Gigabyte Mo27Q28G 27 Inç 280Hz 0.03Ms Hdmi Dp G-Sync 2K Qhd Hdr500 Woled Oyuncu Monitörü Siyah

Satıcı: Turkcell Satış A.Ş.

33.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

10 33999.00
Gigabyte MO27Q28G 27 2560x1440 QHD 280Hz 0.03 ms HDMI DP Type-C True Black 500 OLED Gaming Monitör

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

34.962,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 34962.24
Gigabyte Mo27q28g 27 2560X1440 Qhd 280Hz 0.03 Ms Hdmı Dp Type-C True Black 500 Oled Gaming Monitör

Satıcı: EbrarBilgisayar

35.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 35249.00
Gıgabyte Mo27q28g Woled 2K Qhd 280Hz 0.03Ms, Freesync Premium Pro,G-Sync Compatible,Displayhdr True Black 500, Gaming Monitor

Satıcı: TEBİLON

35.340,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 35340.00

Gigabyte MO27Q28G Monitör Fiyat Geçmişi

Gigabyte MO27Q28G Monitör Temel Özellikleri

Var
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Var
Yükseklik Ayarı:
Var
VESA Desteği:
Var

Gigabyte MO27Q28G Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +21 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
• Swivel Aralığı (-) -15 º
• Swivel Aralığı (+) +15 º
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Var
• Pivot Açısı 90 º
• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik Ayarı Ölçüsü 130 mm
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 604.4 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 526.5 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 187.5 mm
• Ekran Genişliği 604.4 mm
• Ekran Yüksekliği 350.2 mm
• Ekran Derinliği 54.4 mm
• Ekran Ağırlığı 4.05 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 6 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) F
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 25 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 33 kWh
• Güç Tüketimi (Tipik) 35 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

Gigabyte MO27Q28G Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.