Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
VA
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Hikvision DS-D5032F3-1V0S Monitör Fiyatları

HIKVISION 31.5 VA DS-D5032F3-1V0S 75Hz HDMI Multimedya Monitör (1920 X 1080)

Satıcı: ZmTeknoloji

8.854,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 8854.49
Hıkvısıon 31.5" Va Ds-D5032f3-1V0s 75Hz Hdmı Multimedya Monitör (1920 X 1080)

Satıcı: onlinealisverisyap

9.022,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

2 9022.80
HIKVISION 31.5 VA DS-D5032F3-1V0S 75Hz HDMI Multimedya Monitör (1920 X 1080)

Satıcı: onlinealisverisyap

9.042,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 9042.50
Hikvision Ds-D5032f3-1V0s 31.5" 75Hz 8Ms Vga+Hdmı Fullhd Va Vesa Monitör

Satıcı: Lowell Teknoloji

9.375,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

4 9375.60
Hikvision DS-D5032F3-1V0S 31.5" 75Hz 8Ms VGA+HDMI FullHD VA Vesa Monitör

Satıcı: Lowell Teknoloji

9.873,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

5 9873.63
Hikvision DS-D5032F3-1V0S 31.5" 75Hz 8Ms VGA+HDMI FullHD VA Vesa Monitör

Satıcı: Teknoraks

9.991,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

6 9991.49
HIKVISION DS-D5032F3-1V0S(EU) 31.5-inch FHD Monitor - 6,5 ms - 75 Hz

Satıcı: Lowell Teknoloji

10.319,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 10319.00
HIKVISION DS-D5032F3-1V0S 31.5" LED 8ms 1920x1080 FullHD VGA HDMI VESA Monitör

Satıcı: Ptd Bilişim

10.807,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

8 10807.91
Hikvision DS-D5032F3-1V0S 32" 8 ms Full HD 75 Hz Güvenlik Monitörü

Satıcı: Smartlink

10.828,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

9 10828.11
Hikvision 31.5 D5032F3 8MS 75Hz FHD HDMI VGA 7/24 CCTV MONİTÖR

Satıcı: ONTECH BİLİŞİM GÜVENLİK

12.010,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 12010.87
Hikvision DS-D5032F3-1V0S 32" 8 Ms Full Hd 75 Hz Cctv Güvenlik Monitörü - 32 inç

Satıcı: KurguTek

13.019,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

11 13019.99

Hikvision DS-D5032F3-1V0S Monitör Fiyat Geçmişi

Hikvision DS-D5032F3-1V0S Monitör Temel Özellikleri

VA
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Yok
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

Hikvision DS-D5032F3-1V0S Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 1.4
• HDMI Giriş Adedi 1
• DisplayPort (DP) Yok
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Var
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var

STANT STANT

• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 735.08 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 489.16 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 207.95 mm
• Ekran Genişliği 735.08 mm
• Ekran Yüksekliği 433.46 mm
• Ekran Derinliği 80.19 mm
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 4.55 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 26 kWh
• Güç Tüketimi (Tipik) 48 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

Hikvision DS-D5032F3-1V0S Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.