4.0 (1 oy) / Yorum Yaz

HP 324pf (9U5J5UT) Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

HP 324pf (9U5J5UT) Monitör Fiyatları

HP 9U5J5UT Mon S3 Pro 24" 5 MS 100 Hz 324PF Full HD IPS Monitör

Satıcı: İndeoKurumsal

6.245,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

1 6245.88
Hp 23.8'' 324Pf Series 3 Pro 5Ms Ips Monitör (9U5j5ut)

Satıcı: İNDEO KURUMSAL

6.380,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 6380.20
HP 324PF 9U5J5UT 23.8" 100Hz 5Ms VGA+HDMI+DP FullHD IPS Vesa Monitör

Satıcı: indeokurumsal

6.514,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

3 6514.52
HP My Series 3 Pro 23,8 inç FHD Monitör - 324Pf -, W128924256 (FHD Monitör - 324Pf - Flachbildschirm (Tft/LCD) Bilgisayar Monitörü)

Satıcı: İndeoKurumsal

6.716,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

4 6726
Hp Series 3 Pro 23,8 Inç Fhd Monitör - 324PF (9U5J5UT)

Satıcı: İndeoKurumsal

6.716,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 6716.00
HP 23.8'' 324PF SERİES 3 PRO 5MS IPS Monitör ()

Satıcı: indeokurumsal

6.716,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 6716.00
Hp 324Pf 23.8 1920X1080 100Hz 5Ms Hdmı Vga Dp Ips Monitör 9U5j5ut

Satıcı: ylmzhome

15.120,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 15120.60
Hp 324PF 23.8 1920X1080 100Hz 5ms HDMI VGA Dp IPS Monitör 9U5J5UT

Satıcı: Erenler Ticaret

15.438,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

8 15438.89
Hp 324PF 23.8 1920X1080 100Hz 5ms HDMI VGA Dp IPS Monitör 9U5J5UT

Satıcı: koçlar grup ticaret

26.962,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 26962.00

HP 324pf (9U5J5UT) Monitör Fiyat Geçmişi

HP 324pf (9U5J5UT) Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

HP 324pf (9U5J5UT) Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 1.4
• HDMI Özellikleri HDCP
• HDMI Giriş Adedi 1
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.2
• DisplayPort Özellikleri HDCP
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Var
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Yok
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +23 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 538.9 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 397.9 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 180.5 mm
• Ekran Genişliği 538.9 mm
• Ekran Yüksekliği 323.6 mm
• Ekran Derinliği 51.4 mm
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 3.77 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) D
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 14 kWh
• Güç Tüketimi (Maks) 30 W
• Güç Tüketimi (Tipik) 20 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Hoparlör Yok
• Yıl 2024
• Kullanım Amacı Genel
• Seri HP 3 Pro
• Barkod (EAN) 198122621200

HP 324pf (9U5J5UT) Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.