3.8 (1 oy) / Yorum Yaz

HP 524da (B11W5AT) Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

HP 524da (B11W5AT) Monitör Fiyatları

Hp Series 5 B11w5at 524da 23.8" 5ms Mm Hdmi Ips

Satıcı: AKNOLOJİ

7.045,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

1 7045.68
Hp Series 5 B11w5at 524da 23.8" 5ms Mm Hdmi Ips

Satıcı: hmdbilgisayar

7.057,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

2 7057.72
HP Series 5 524da 23.8'' 5ms MM Hdmi IPS (B11W5AT)

Satıcı: netsipariş

7.167,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

3 7167.43
Hp 23.8" Ips 524Da B11w5at 5Ms 100Hz Hdmı Ev Ofis Tipi Monitör 1920X1080

Satıcı: onlinealisverisyap

7.261,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 7261.90
Hp 23.8" Ips 524Da B11w5at 5Ms 100Hz Hdmı Ev Ofis Tipi Monitör 1920X1080

Satıcı: ZmTeknoloji

7.366,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 7366.80
HP Series 5 524da 23.8'' 5ms MM Hdmi IPS (B11W5AT)

Satıcı: onlinealisverisyap

7.422,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

6 7422.66
Hp Series 5 B11W5AT 524DA 23.8" 5ms mm HDMI IPS

Satıcı: HMD BİLGİSAYAR | 1 yorum

7.905,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 7905.00
HP Series 5 524da 23.8'' 100Hz MM IPS (B11W5AT)

Satıcı: YEDİGÜN BİLİŞİM

8.584,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

8 8584.62
Hp Series 5 524DA 23.8'' 100Hz mm IPS (B11W5AT) - tr - Siyah

Satıcı: YEDİGÜN STORE

9.230,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

9 9230.77
HP Series 5 524da 23.8'' 5ms MM Hdmi IPS (B11W5AT)

Satıcı: YEDİGÜN STORE

9.230,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

10 9230.77
HP Series 5 524da 23.8" 5ms MM Hdmi IPS (B11W5AT)

Satıcı: Datasent

11.025,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

11 11025.00

HP 524da (B11W5AT) Monitör Fiyat Geçmişi

HP 524da (B11W5AT) Monitör Ürün Ailesi

HP 524da (B11W5AT) Monitör 23.8 İnç 7.045,68 TL
HP 527da (B11W6AT) Monitör 27 İnç 8.637,50 TL

HP 524da (B11W5AT) Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Yok
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Var
VESA Desteği:
Yok

HP 524da (B11W5AT) Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 1.4
• HDMI Özellikleri HDCP
• HDMI Giriş Adedi 1
• DisplayPort (DP) Yok
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Var
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• DisplayPort (DP) Çıkış (Out) Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Var
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +25 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik Ayarı Ölçüsü 100 mm
• Stant Rengi Gümüş

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 535.8 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 459.8 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 202.2 mm
• Ekran Genişliği 535.8 mm
• Ekran Yüksekliği 315.6 mm
• Ekran Derinliği 34 mm
• Ekran Ağırlığı 2.22 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 3.52 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Gümüş
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Yok

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 15 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

HP 524da (B11W5AT) Monitör İle En Çok Karşılaştırılan Monitörler

HP 524da (B11W5AT) Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.