4.0 (1 oy) / Yorum Yaz
Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Var

HP 727pu (8J9E6AA) Monitör Fiyatları

HP 727PU 8J9E6AA 27" 5 Ms 120 Hz QHD HDMI Type-C DP USB Pivot IPS LED Monitör

Satıcı: eastech

28.182,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

1 28182.29
Hp LED Kantbelyst 727pu skaerm 27 inç

Satıcı: EastechTeknoloji

28.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 28959
HP 727PU 8J9E6AA 27" 5 Ms 120 Hz QHD HDMI Type-C DP USB Pivot IPS LED Monitör

Satıcı: Netsiparis

29.416,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 29416.64
HP 727pu serisi 7 Pro LED monitör 68,6 cm (27 inç)

Satıcı: EastechTeknoloji

30.369,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 30379.14
Hp 727PU 8J9E6AA 27 5ms 120Hz Qhd 2560X1440 HDMI Type-C Dp USB Rj-45 Asansör Pivot IPS LED Monitör

Satıcı: EASTECH

30.919,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 30919.00
Hp 727PU 8J9E6UT 27 5ms 120Hz Qhd 2560X1440 HDMI Type-C Dp USB Rj-45 Asansör Pivot IPS LED Monitör

Satıcı: EASTECH

32.439,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 32439.00
Hp 27" Ips 727Pu 8J9e6ut 5Ms 120Hz Hdmı-Dp Thunderbolt 4 Pıvot Ev Ofis Monitörü 2560X1440

Satıcı: onlinealisverisyap

34.535,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 34535.20
Hp 27 8J9e6ut 727Pu 7 Pro Qhd 2560 X 1440 1Xhdmı 1Xdp Thunderbolt 4 Monıtor

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

34.858,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 34858.90
Hp 27" Ips 727Pu 8J9E6Ut 5Ms 120Hz Hdmı-Dp Thunderbolt 4 Pıvot Ev Ofis Monitörü 2560X1440

Satıcı: KUANTUMSANAL

41.285,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

9 41285.39

HP 727pu (8J9E6AA) Monitör Fiyat Geçmişi

HP 727pu (8J9E6AA) Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Var
Yükseklik Ayarı:
Var
VESA Desteği:
Var

HP 727pu (8J9E6AA) Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +20 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
• Swivel Aralığı (-) -45 º
• Swivel Aralığı (+) +45 º
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Var
• Pivot Açısı 90 º
• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik Ayarı Ölçüsü 150 mm
• Stant Rengi Siyah & Gümüş

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 613.4 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 540.5 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 225.2 mm
• Ekran Genişliği 613.4 mm
• Ekran Yüksekliği 354 mm
• Ekran Derinliği 74.5 mm
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 7 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Gümüş
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) F
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 26 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 42 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

HP 727pu (8J9E6AA) Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.