4.0 (1 oy) / Yorum Yaz
Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
VA
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

HP Omen 32c (780K6E9) Monitör Fiyatları

HP Omen 780K6E9 32C 31.5" 1 Ms 165 Hz Freesync VA QHD Monitör

Satıcı: AKNOLOJİ

15.135,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 15135.75
HP OMEN 31.5 inch QHD 2K 165Hz 1ms Kavıslı Curved Gaming Monitör

Satıcı: ParosTeknoloji

15.922,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 15922.53
Hp Omen 780k6aa 31.5 İnch Qhd 2k 165hz 1ms Kavıslı Curved Gaming Monitör

Satıcı: parosteknoloji

16.327,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 16327.00
Hp Omen 780K6aa 31.5 Inch Qhd 2K 165Hz 1Ms Kavisli Curved Gaming Monitör

Satıcı: Parosteknoloji

16.981,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 16981.70
HP OMEN 780K6AA 31.5 inch QHD 2K 165Hz 1ms Kavisli Curved Gaming Monitör

Satıcı: ParosTeknoloji

17.149,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 17149.87
Hp Omen 780K6AA 31.5 Inch Qhd 2k 165Hz 1ms Kavisli Curved Gaming Monitör - 1 ms - 165 Hz

Satıcı: PAROSTEKNOLOJİ

17.215,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 17215.24
Hp 31.5" Va Omen 780K6e9 1Ms 165Hz Hdmı-Dp Kavıslı Gamıng Monitör

Satıcı: onlinealisverisyap

17.721,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 17721.00
HP OMEN 780K6AA 31.5 inch QHD 2K 165Hz 1ms Kavıslı Curved Gaming Monitör

Satıcı: ParosTeknoloji

17.802,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 17802.34
HP OMEN 32c 31,5''QHD 1 ms overdrive 165Hz Kavisli Oyun Monitörü

Satıcı: onlinealisverisyap

19.743,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 19743.33
Hp Omen 32C 31,5 Inç Qhd (2560 x 1440) 165Hz 1ms Va Amd Freesync Premium Kavisli Oyun Monitörü 780K6E9

Satıcı: onlinealisverisyap | 8 yorum

20.022,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 20022.06

HP Omen 32c (780K6E9) Monitör Fiyat Geçmişi

HP Omen 32c (780K6E9) Monitör Temel Özellikleri

VA
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Var
VESA Desteği:
Var

HP Omen 32c (780K6E9) Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 2.0
• HDMI Özellikleri HDCP
• HDMI Giriş Adedi 2
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Özellikleri HDCP
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +20 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik Ayarı Ölçüsü 100 mm
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 708.6 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 612.6 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 243.3 mm
• Ekran Genişliği 708.6 mm
• Ekran Yüksekliği 423.8 mm
• Ekran Derinliği 98.2 mm
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 10.38 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) F
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 32 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 64 kWh
• Güç Tüketimi (Maks) 90 W
• Güç Tüketimi (Tipik) 76 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

HP Omen 32c (780K6E9) Monitör İle En Çok Karşılaştırılan Monitörler

HP Omen 32c (780K6E9) Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.