4.0 (1 oy) / Yorum Yaz
Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

HP 524sf (94C17E9) Monitör Fiyatları

Hp S5 524SF 94C17E9 23.8 Inç 100 Hz 5ms (Hdmı + Vga) Fhd IPS Gümüş Monitör

Satıcı: GpnTeknoloji | 2 yorum

5.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

1 5699.00
HP 94C17E9 23.8" 100Hz 5ms (HDMI + VGA) FHD IPS Monitör

Satıcı: GpnTeknoloji

5.794,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

2 5794.05
HP 23.8'' 524SF SERIES 5 5MS HDMI VGA IPS MONİTÖR

Satıcı: GpnTeknoloji

5.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 5799.00
HP 524SF Series 5 94C17E9 23.8'' 5 MS 100 Hz HDMI VGA IPS Monitör

Satıcı: GpnTeknoloji

5.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

4 5799.00
Hp 94C17e9 23.8 İnç 100Hz 5Ms (Hdmı + Vga) Fhd Ips Monitör

Satıcı: GpnTeknoloji

5.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

5 5799.00
HP 94C17E9 23.8" 100Hz 5ms (HDMI + VGA) FHD IPS Monitör

Satıcı: Gpn Teknoloji

5.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

6 5799.00
HP 524SF Series 5 94C17E9 23.8'' 5 MS 100 Hz HDMI VGA IPS Monitör

Satıcı: İndeoKurumsal

5.903,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

7 5903.64
HP S5 524SF 94C17AA 23.8″ 100 Hz 5Ms Full HD IPS Monitör 5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 5999.00
Hp 23.8'' 524Sf Serıes 5 94C17e9 5Ms Hdmı Vga Ips Monitör

Satıcı: İNDEO KURUMSAL

6.030,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

9 6030.60
HP 23.8'' 524SF SERIES 5 94C17E9 5MS HDMI VGA IPS MONİTÖR

Satıcı: indeokurumsal

6.157,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

10 6157.56
HP 23.8 524SF 94C17AA 5MS 100HZ HDMI VGA IPS

Satıcı: incehesap

6.339,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 6339.00
HP 23.8 Hp 524sf 94c17aa 5ms 100hz Hdmı Vga Ips

Satıcı: netsipariş

6.690,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

12 6690.38
Hp 23.8 Monitör 524SF 5ms Tepki Süresi 100HZ Yenileme Hızı IPS Panel HDMI VGA

Satıcı: TechnoGet

7.655,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

13 7655.42

HP 524sf (94C17E9) Monitör Fiyat Geçmişi

HP 524sf (94C17E9) Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Yok
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Yok

HP 524sf (94C17E9) Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 1.4
• HDMI Özellikleri HDCP
• HDMI Giriş Adedi 1
• DisplayPort (DP) Yok
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Var
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• DisplayPort (DP) Çıkış (Out) Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Yok
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +25 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Gümüş

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 535.8 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 396.8 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 177.2 mm
• Ekran Genişliği 535.8 mm
• Ekran Yüksekliği 315.6 mm
• Ekran Derinliği 34 mm
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 2.5 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Gümüş
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Yok

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 15 kWh
• Güç Tüketimi (Maks) 20 W
• Güç Tüketimi (Tipik) 16 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

HP 524sf (94C17E9) Monitör İle En Çok Karşılaştırılan Monitörler

HP 524sf (94C17E9) Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.