4.0 (1 oy) / Yorum Yaz

KTC H24V27 Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
VA
Yenileme Hızı:
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok
DisplayPort (DP):
Yok
USB-A (Type-A) Hub:
Yok

KTC H24V27 Monitör Fiyatları

KTC 23.8'' H24V27 FHD IPS 100Hz 1ms

Satıcı: Hepsiburada | 76 yorum

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

1 2999.00
Ktc H24v27 23.8" 100Hz 5Ms Hdmı Vga Amd Freesync Full Hd Flat Monitör

Satıcı: SOFTTEK BİLİŞİM STORE

3.608,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 3608.10
Ktc H24V27 23.8" 5.5 MS 100 HZ Hdmı + VGA Full HD Monitör

Satıcı: UYGUNURUNAL

3.644,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 3644.67
Ktc H24V27 23.8" 5.5 MS 100 HZ Hdmı + VGA Full HD Monitör

Satıcı: SOFTTEKTEKNOLOJİ

3.671,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 3671.64
KTC 23.8'' H24V27 FHD IPS 100Hz 1ms

Satıcı: UYGUNURUNAL | 76 yorum

3.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

5 3799.00
KTC H24v27 23.8" 5.5 Ms Full Hd 100 Hz Monitör

Satıcı: STSOFIS

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 3999.00
KTC 1MS 144HZ 23.8" FullHD Gaming Monitör

Satıcı: Aison

4.192,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 4192.00
Ktc H24V27 23.8 Inç 100Hz 5.5ms HDMI VGA Full Hd Monitör

Satıcı: Teknofs

4.204,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

8 4204.83
Ktc H24v27-V2 1Ms 144Hz 23.8" Fullhd Gaming Monitör

Satıcı: Teknoraks

4.226,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 4226.60
Ktc H24V27-V2 1MS 144HZ 23.8" FullHD Gaming Monitör

Satıcı: Teknoraks

4.242,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

10 4242.11
KTC H24V27 23.8" 100Hz (HDMI +VGA ) 1920×1080 Amd Freesync Full HD Flat Monitör (Siyah)

Satıcı: gelenalsın

4.574,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

11 4574.09
Ktc H24V27 23.8 Inç 100Hz 5.5ms HDMI VGA Full Hd Monitör

Satıcı: GELALBE

4.739,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

12 4739.20
KTC H24V27 23.8" 100 Hz (Hdmı+ Vga) 1920×1080 Amd Freesync Full Hd Flat Monitör

Satıcı: DOLGUN TEKNOLOJİ

4.848,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

13 4848.91

KTC H24V27 Monitör Fiyat Geçmişi

KTC H24V27 Monitör Temel Özellikleri

VA
Var
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

KTC H24V27 Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 1.4
• HDMI Giriş Adedi 1
• DisplayPort (DP) Yok
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Var
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +15 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 540 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 405 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 183 mm
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 18 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 26 kWh

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

KTC H24V27 Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.